Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Berestovyi та TARABAROVA Спи, котику милий

Галереї світу, які варто відвідати онлайн

Галереї світу, які варто відвідати онлайн
10.02.2021
5852
Подорожувати зараз доволі складно, але це не привід залишатися без споглядання прекрасного. Адже чимало світових галерей відкрили свої двері для відвідувачів онлайн. Вибирайте місце та вирушайте на віртуальну екскурсію!
 
Британський музей (Лондон, Велика Британія)
 
Музей має величезну колекцію експонатів (понад 8 млн. робіт), найцікавіші з яких можна роздивитись онлайн. Зокрема, зараз у вільному доступі - понад 60 галерей, а до найвідоміших робіт є навіть аудіогід різними мовами. Відвідати музей.


Музей Метрополітен (Нью-Йорк, США)
 
Музей представляє історію мистецтва тривалістю 5000 років – настільки раритетні роботи є у ньому. Для онлайн-перегляду відкрито понад 200 тис. робіт, а зручні фільтри на сайті дозволяють вибрати найцікавіші з них саме для вас. Відвідати музей.
 

 
Галерея Бельведер (Відень, Австрія)
 
В палаці Бельведер  представлені шедеври мистецтва, створені в різні роки -  від Середньовіччя і до сьогодні. Саме тут зберігається чимало картин Густава Клімта, зокрема й найвідоміша його робота – картина «Поцілунок». Відвідати музей.
 

 
Лувр (Париж, Франція)
 
Деякі галереї всесвітньо-відомого палацу відкриті для широкого загалу – вибирайте та завантажуйте онлайн-тур, який вас зацікавив. Відвідати музей.
 

 
Театр-музей Далі (Фігерас, Іспанія)
 
Любителям сюрреалізму припаде до душі це місце. Саме тут можна ознайомитись із найповнішою колекцією робіт легендарного Сальвадора Далі. Відвідати музей.
 

 
Музей Ван Гога (Амстердам, Нідерланди)
 
Тут можна віртуально зануритись у життя видатного художника, помилуватись роботами митця та його сучасників. Відвідати музей.
 

 
Музей Кобе (Кобе, Японія)
 
Музей пропонує онлайн-прогулянку залами музею. Тут представлені роботи японських художників від 19-го століття і до сьогодні. Відвідати музей.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки