Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Don Omar & Lucenzo Danza Kuduro

Як знайти кохання під час карантину

Як знайти кохання під час карантину
16.07.2021
4329
Карантин досі не відміняють, а пов'язані з ним обмеження аж ніяк не допомагають заводити нові знайомства. Для романтичних побачень залишилось не так багато варіантів, але можливості є завжди! Тож якщо ви ще не знайшли свого кохання та не хочете на наступний День закоханих бути на самоті – дійте вже зараз. Ось кілька порад. 

Мобільні додатки та сайти знайомств

Пошук кохання через спеціалізовані сайти та додатки був популярним і раніше, а у нинішніх реаліях - це справжня знахідка. Зараз таких сервісів чимало, а найвідомішими є Tinder та Badoo. Зараз розробники все більше уваги приділяють безпеці користувачів, тому вводять по кілька етапів ідентифікації. Тепер у вас є вибір заводити знайомство лише з верифікованими користувачами – тими, які підтвердили свою особистість та фото. Погодьтеся, це дійсно набагато зручніше.
 
Онлайн-курси
 
Якщо ви давно планували підтягнути іноземну мову або опанувати нову професію – зараз найкращий час для цього. Адже обираючи групове заняття, ви знайомитесь та регулярно спілкуєтесь з рештою учнів. А це не тільки економія – адже так вигідніше, ніж наймати персонального викладача, а й нові цікаві знайомства. Хто знає, можливо на таких заняттях ви і знайдете свою долю.
 
Тематичні сторінки та групи
 
Підпишіться на сторінки кіноновинок, жартів – власне, будь-чого, що вас цікавить. І коментуйте публікації, про які маєте, що сказати. Наприклад, поділившись своїм враженням під обговоренням фільму, ви можете знайти чимало однодумців і розпочати спілкування. І можливо, новий фільм ви дивитиметеся вже не на самоті!

 
Соціальні мережі
 
Недарма соцмережі показують нам людей, яких ми можемо знати – користуйтеся цією можливістю. Переглядайте списки запропонованих друзів і не соромтеся відправити запит та розпочати діалог з людьми, які вам цікаві. Зрештою, чимало щасливих пар знайомились саме завдяки спільним друзям.
 
Але не забудьте про заповнення власного профілю. Пропишіть свої інтереси та захоплення, додайте кілька свіжих світлин – тоді шанс на успіх буде значно вищим.
 
Знайомства офлайн
 
Навіть попри деякі обмеження є чимало можливостей знайомитися в реальному житті. Якщо концерти та бари досі здаються вам не дуже безпечним варіантом, то у знайомствах на свіжому повітрі немає нічого поганого. Прогулянка в парку, розминка на спортивному майданчику чи відвідування ярмарку можуть наштовхнути вас на знайомство з приємними людьми. Головне – не боятися зробити крок назустріч своєму щастю.
 
А щоб зарядитися романтичним настроєм вже зараз - насолодіться переглядом чудових романтичних фільмів.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана