Гороскоп на весну 2021

Гороскоп на весну 2021
01.03.2021
48364
Овен (21 березня - 20 квітня)Цієї весни ваш настрій часто буде несумісним з трудовою діяльністю - вам буде хотітися відпочивати і веселитися, а думки будуть зовсім не про роботу. На щастя, ваш позитивний настрій буде заразливим, і проблем з керівництвом бути не повинно. Однак краще все ж планувати найважливіші справи на початок весни, щоб нічого не випустити з уваги. Зірки також радять вам ретельно перевіряти інформацію, яка до вас приходить - є ризик того, що ви даремно повірите одній із пліток, що дійшли до вас по «зіпсованому телефону».

Телець (21 квітня - 21 травня)Зірки рекомендують вам приділити увагу сім'ї та рідним, проводити більше часу з дітьми – це можуть бути ваші діти або ж племінники і похресники. Друга половина весни буде сприятливою для фінансових вкладень і операцій, пов'язаних з нерухомістю, але від сміливих експериментів в сфері бізнесу краще відмовитися. В кінці весни обов'язково виділіть час для відпочинку, особливо якщо це буде поїздка кудись із рідними або просто сімейний релакс.

Близнюки (22 травня - 21 червня)Близнюки відчують потребу в нових враженнях і відкриттях. Для того щоб отримати ці враження, не варто зв'язуватися з сумнівними людьми або проводити час в галасливих компаніях, а ось поїздки і будь-яке навчання буде вам в радість. Ваші друзі будуть навперебій вимагати вашої уваги, і, намагаючись всім догодити, ви можете забути про найближчу людину. Намагайтеся правильно розставляти пріоритети і не випускати з уваги головного.

Рак (22 червня - 22 липня)Є позитивні прогнози стосовно ваших фінансових справ - можливо, вам повернуть старі борги або ви знайдете джерело додаткового доходу. Також ви незабаром отримаєте дуже важливий досвід, який стане вам у нагоді в майбутньому, тож намагайтеся якомога більше навчатися, особливо на початку весни. Постарайтеся бути більш толерантними стосовно думок інших людей, навіть якщо ваша точка зору кардинально відрізняється - тактовність допоможе вам зберегти хороші відносини і уникнути конфлікту.

Лев (23 липня - 23 серпня)Леви, ви відчуєте прилив енергії і сил, але у вас можуть виникнути проблеми з правильним розподілом цієї енергії. Не квапте події і не хапайтеся за всі справи одночасно. Краще рухатися поступово, але цілеспрямовано, тож виберіть поки одну першочергову мету для себе та знайте міру. Ваш ентузіазм буде дуже доречним у спілкуванні з близькими, вам буде легко планувати відпочинок і спільне дозвілля.

Діва (24 серпня - 22 вересня)Від самого початку весни ви почнете помічати, що вам щастить, і обставини дивним чином підлаштовуються під вас. Що раніше ви це помітите і почнете користуватися своїм везінням, то краще, адже період дійсно хороший для проривів у кар'єрі та в здійсненні своїх бажань. Тим, хто схильний іти на жертви заради інших, варто зрозуміти, що цей час дається вам на себе. Вдалими будуть також будь-які дії щодо поліпшення вашого самопочуття і зовнішнього вигляду, процедури оздоровлення і омолоджування.

Терези (23 вересня - 23 жовтня)В першій половині весни на роботі все буде йти не зовсім за планом: можливо, вам доведеться відкласти заплановане відрядження або зустріч, може зірватися і якась угода, в зв'язку з чим ймовірне виникнення конфліктних ситуацій. Намагайтеся не надто турбуватися, будьте певні: вже до кінця весни все стане на свої місця, а настрій покращиться. Порада по здоров'ю: намагайтеся не піднімати нічого занадто важкого.

Скорпіон (24 жовтня - 23 листопада)Ваш доброзичливий настрій і небувала товариськість дозволять вам обзавестися безліччю нових контактів і знайомств. Причому це стосується не тільки ділових контактів - ваша чарівність допоможе вам отримувати і увагу від протилежної статі. Наприкінці весни вам стане складніше підтримувати таку кількість контактів і ви почнете фільтрувати коло свого спілкування. Це буде правильним рішенням, яке допоможе вам не розпорошуватися на сторонні розмови і все встигнути

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)Звертайте увагу на події, що відбуваються у вашому оточенні. Якась із новин, яка, здавалося б, стосується вас мінімально, насправді може виявитися важливою для вас. Намагайтеся не ігнорувати знаків долі та не оминути увагою нічого важливого. У другій половині весни спробуйте додати у ваше життя якихось змін. Почати найпростіше з себе - час сприятливий для зміни іміджу і будь-яких експериментів. 

Козеріг (22 грудня - 20 січня)Що більше свободи в ваших вчинках, то краще складатимуться ваші справи. Період особливо хороший для тих, хто працює на себе – у вас будуть з’являтися прекрасні ідеї щодо розвитку бізнесу. Плануйте, пробуйте, і не дозволяйте нікому підривати вашу віру в успіх. Після плідної роботи протягом перших двох місяців весни, не втрачайте можливості вибиратися із задушливого офісу та відпочивати на природі, а найкраще – біля води.
 
Водолій (21 січня - 20 лютого)Чи помітили ви, що останнім часом ніхто не може обійтися без вашої допомоги та участі - ані на роботі, ані вдома? Саме час отримувати дивіденди за свою незамінність, тож сміливо просіть про надбавку до зарплати або заслужену відпустку. Щоравда, для відпочинку більше підходить кінець весни, адже перша її половина буде дуже активною для вас. До вас також надійде абсолютно несподівана, але дуже приємна новина або цікава пропозиція.

Риби (21 лютого - 20 березня)Якими б ви не були працьовитими, від початку весни у вас з'явиться нав'язливе бажання перекинути свою роботу на когось іншого. Це не дивно, адже останнім часом ви дуже багато всього на себе взяли. Намагайтеся розслабитися і позбавитись від зайвої напруги. Парадоксально, але що простіше ви зараз будете ставитися до роботи, то швидше справи налагодяться. Період також вдалий для зустрічей зі старими знайомими, тому навіть не думайте відмовлятися від подібних пропозицій.

Читайте також китайський гороскоп на 2021 рік.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава