Золотий глобус: модні тренди 2021

Золотий глобус: модні тренди 2021
01.03.2021
2198
Ввечері 28 лютого відбулась церемонія нагородження премії "Золотий глобус" за досягнення в кінематографі. Цю премію вважають своєрідною "репетицією" Оскара, адже більшість номінантів співпадають.

Цьогорічна церемонія була незвичайною: зірки розділились на тих, хто зміг приїхати на червону доріжку, та тих, хто з'явився на церемонії лише онлайн. Однак і ті, і інші потішили фанів яскравими вбраннями.Впізнали б за масками зіркову пару Michael Douglas та Catherine Zeta Jones?Margot Robbie, найбільш відома як героїня "Джокера" та "Хижих пташок" Гарлі КвіннAmy PoehlerAngela BassettMaya RudolphSofia CarsonTina Fey

А такими вбраннями похизувались зірки, які не змогли приїхати на церемонію, зате змогли зробити яскраві фото.Leslie Odom Jr. в костюмі ValentinoJane Levy в сукні Oscar de La RentaЗірка серіалу "Теорія великого вибуху" Kaley Cuoco в сукні Oscar de la RentaAndra-Day в ChanelAudrey Grace Marshall в сукні з колекції RED ValentinoCeleste Waite в яскравому вбранні від GucciAmanda Seyfried в Oscar de la RentaJosh O'Connor в костюмі LOEWESarah Hyland в червоній сукні Monique LhuillierTahar Rahim в діловому костюмі Louis Vuitton.

Фото: deadline.com

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки