Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Masked Wolf Astronaut In The Ocean

DOROFEEVA з піснею "a tebe…" — без матюків не обійшлося

DOROFEEVA з піснею
05.03.2021
7836
Сьогодні до Хеппі Ранку на Хіт FM завітала DOROFEEVA, щоб презентувати другу пісню, створену в сольному проекті.
 
Юля Карпова похвалила співачку за виконання «тесту на пунктуальність», а потім запропонувала «залошити» того, хто спізнювався на прямі ефіри. «Є людина, яка ніби має страшенну відповідальність, але дозволяє собі запізнитися. Є людина, яка розуміє, що кожного ранку вона будить мільйони людей, а інколи приїжджає на роботу трошки пізніше, ніж йому хотілось би… так, Данечко?» - промовила Юля, звертаючись до Бєлого. Але той «перевів стрілки» на Хаса, який нещодавно залишив шоу, але натякнув, що прощається ненадовго.
 


Потім Надя розповіла про нову пісню «a tebe…», яка разом з хітом «gorit» та трьома ще невідомими публіці піснями увійде в міні-альбом dofamin. Співачка зізналась, що багато і активно працювала, бо для неї цей альбом надзвичайно важливий, адже в ньому – її душа. Виявилось, ця пісня - про перше кохання авторки, яке було нещасливим. Надя зізналась, що їй дуже хотілось бути разом з обранцем попри те, що він її не кохав. Але про це не слід шкодувати, тому що кохання змінює людину та робить її кращою.
 
Бєлий запитав, чи це перша пісня Дорофєєвої, в якій є «матюки» (слухайте уважно в приспіві саме в інтернеті, адже радіо-версія цензурована). «Я намагалась уникнути цього слова, але так не працювала пісня. Там можна було замінити словом «плохо»», але зараз хочеться бути чесною зі своєю аудиторією. З пісні слів не викинеш - є такий вислів, і відтепер я розумію, про що він,» - відповіла Надя.

 
Далі гості довелось скласти нелегкий іспит. Даня попросив співачку припустити, про що йдеться в статтях з гучними заголовками, які він зібрав напередодні. Перший заголовок «Усілась в позу лотоса і засвітила свій червоний тюльпанчик: Надя Дорофєєва дуже зраділа весні». Як виявилось, це було про фото в полі тюльпанів в Амстердамі, де співачка була два роки потому. Наступна стаття з назвою «Безсоромна Дорофєєва в джинсах покрутила сідницями в новому кліпі: новий розрив» залишилась нерозгаданою. Надя лише обурилася, що автор назвав її стильні чорні брюки «джинсами». Щодо заголовку «Шалена суддя Голосу України показала українцям середній палець» - Надя зізналась, що дійсно зробила такий жест в тік-ток тренді, але не адресувала його українцям. Наступний же заголовок «Фоточка, а на нею красунечка: Надя Дорофєєва широко розвела ноги перед камерою» виявився коментарем фан-клубу співачки.

​Бєлий припустив, що людина, яка придумує такі заголовки, вдягнута в шкіряний плащ і окуляри, а тексти пише в парках біля дитячих майданчиків. На що Дорофєєва зізналась, що в дитинстві її дуже налякав саме такий тип і пожартувала, що з тої пори не гуляє парками.
 


А вчора свою нову пісню "Обійми" представила Юлія Саніна - читайте, як це було.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава