Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Lady Gaga Bad Romance

Фільм про Біллі Айліш набирає перегляди

Фільм про Біллі Айліш набирає перегляди
12.03.2021
3990
Нещодавно світ побачив документальний фільм «Біллі Айліш: трохи розмитий світ» (Billie Eilish: The World’s A Little Blurry), якого з нетерпінням чекали фанати співачки. Стрічка показує історію створення дебютного альбому When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, повсякденне життя та гастролі Біллі.
 
 
З фільму видно, що співачці надзвичайно поталанило з родиною: рідні завжди підтримували дівчину в усьому, в тому числі і в захопленні музикою, а особливу роль в її житті відіграє брат Фіннеас. Вони вдвох записали всі пісні альбому в одній з кімнат будинку, в якому виросли, і навіть не сподівались на таку популярність.
 
Перед відео-інтерв’ю, присвяченому прем’єрі фільму, Біллі виконала пісню "Ilomilo" - один з її рядків і став назвою фільму «Трохи розмитий світ». Символічно, що відео записували на даху, саме на фоні розмитого міста.
 
 
«Одна з речей, які я надзвичайно ціную – і це стосується не лише фільму, хоча і в ньому це можна побачити – той факт, що я буквально виросла разом з моїми фанами, - зізнається співачка. - Коли я виступала у 14, багатьом з них також було по 14. І коли я поверталась у якесь місце за рік, я бачила ті самі обличчя, але це були вже зовсім інші особистості. І це неймовірний досвід».
 
Фанати, до речі, неабияк надихають Біллі. Так, вона вперше розповіла про зустріч із прихильницею, яка вразила її найбільше в житті. «Це сталося трохи більше року тому, я була в магазині з кількома друзями, вибирала одяг. До магазину зайшла дівчина – вона подивилась на мене, я їй усміхнулась. Дівчина підбігла, стрибнула до мене в обійми і заплакала. Ми не сказали одна одній жодного слова, але це був найпрекрасніший досвід», – розповіла зі сльозами на очах співачка.
 
У фільмі можна не тільки почути перші демо-записи треків, а й побачити рукописи пісень та малюнки до них, зроблені Біллі у блокноті. «Я, власне, намалювала цю пісню, а не просто написала текст, адже вся вона - про монстрів під ліжком, які тут зображені» - розповідає Біллі про трек «bury a friend».
 
Режисером фільму став Р. Дж. Катлер, у якого вже є досвід створення подібної кінострічки. Саме він працював над відомим документальним фільмом «Вересневий номер» (The September Issue) про головну редакторку журналу Vogue Анну Вінтур та підготовку найбільшого номеру видання. Тож не було жодних сумнівів і щодо успіху фільму про Біллі.

Тим часом, деякі виконавці тішаться номінаціями на Latin American Music Awards - читайте, хто та в яких категоріях представлений.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана