alyona alyona розповіла Хеппі Ранку, чому «Світ потребує краси»

alyona alyona розповіла Хеппі Ранку, чому «Світ потребує краси»
11.03.2021
2452
11 березня в гості до Хеппі Ранку завітала реперка alyona alyona, щоб презентувати кліп і проект під назвою «Світ потребує краси».

Карпова розпитала гостю про відверту фотосесію в білизні, яку alyona alyona виклала в Instagram 8 березня. Фото викликали хвилю як схвальних, так і хейтерських коментарів. Співачка зізналась, що у людей викривлене розуміння бодипозитиву, яке, чомусь, активізувалось навесні, адже вона і раніше викладала подібні фото. Бєлий додав, що, за думкою психологів, хейтери – це люди, які мають якісь образи чи комплекси, через що потребують уваги, і порадив перетворювати їх на друзів. Зрештою, alyona alyona з ним погодилась і навіть повинилася в тому, що звертала на негативні коментарі більше уваги, ніж на позитивні, за які теж треба дякувати фанатам.На питання «Що для тебе краса?» alyona alyona відповіла: «Все природнє, справжнє, все те, що є. Чорнозем, річка, ставок… поле люблю, ліс, степ. Я обожнюю засмагати в степі більш, ніж на пляжі, адже травичкою пахне…» Щодо стандартів краси, які розповсюджують ЗМІ, alyona alyona розповіла, що «не вигадала велосипед, але подивилась на велосипед в інших країнах». Вона навела приклад американської співачки Ліззо, яка минулого року отримала найбільшу кількість номінацій на Греммі, була на обкладинках багатьох журналів і популяризує бодипозитив. Гостя відзначила, що не лише жінки з зайвою вагою почуваються вигнанцями, а всі, хто мають якісь вади зовнішності, як от опіки або шрами. «Так не має бути, я хочу про це говорити!» - додала співачка.Кожного дня соціальні мережі, глянці, ЗМІ та реклама транслюють нам образ «ідеальної» жінки. Через це ми забуваємо, що стандарти краси — умовність, яка не має нічого спільного з реальністю. Слідувати їм означає вв'язатися у виснажливу гонку, якій не буде кінця.

Вже протягом кількох років реп-виконавиця alyona alyona акцентує увагу на проблемі нав'язаних медіапростором ідеалів зовнішності. Темі прийняття себе були присвячені рекламні кампанії та треки, а тепер і новий відеоролик під назвою «Світ потребує краси». У відеороботі знялися звичайні дівчата, кожна з яких красива по-своєму, у будь-якому вигляді та віці.

Реперка підтримала проект бренду Dove, який проходить під хештегом #ПокажітьНас (#ShowUs). ТМ Dove (належить компанії "Юнілівер Україна") разом з alyona alyona закликають боротися за різноманітність жіночої краси, за реальні невідретушовані образи та за те, щоб медіа не вирішували за нас, що красиво, а що ні.

«Жінки прекрасні. В будь-якому віці, в будь-якому тілі, будь-якого зросту, з будь-яким кольором шкіри чи очей, з волоссям чи без, з формами чи без... Жінки сильні і вольові, відчувають серцем і роблять так багато добра. Жінки різні. Я хочу бачити різних жінок скрізь. На вулицях, на обкладинках різних видань, на телебаченні, в соцмережах, в рекламі, на різних посадах. Я хочу, щоб вони проявляли себе і не боялися бути собою в своєму тілі. Адже любов до себе жінка транслює через свою діяльність для всіх оточуючих, для всього світу. А світ в свою чергу потребує краси. Справжньої. Я хочу бачити справжню красу. Разом з брендом Dove ми закликаємо всі медіа показувати тіла людей такими, які вони є. Хочу, щоб нас бачили. Покажіть нас!», — говорить Альона.

Кліп спродюсував Стас Смирнов. Знімальний процес він контролював віддалено, оскільки захворів COVID-19.

«Кожен проект — випробування і вихід із зони комфорту. У нас була дуже класна команда і ніщо не віщувало біди, але під час підготовки до зйомки я зліг з COVID-19. Через це весь період підготовки і саму зйомку довелося проводити з дому. Але в цьому були плюси, зокрема мені не потрібно було витрачати так багато часу на пересування по місту. У мене також була команда, якій я міг довіряти — це найцінніше, — говорить Станіслав. — Це був класний проект з хорошим артистом, красивим треком і прекрасними людьми в кадрі. Альона порушила важливу проблему і я радий, що у нас вийшло зробити те, що точно привертатиме увагу».

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки