Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Sia Unstoppable

Гурт ТНМК приніс Хеппі Ранку нецензурну "Весну"

Гурт ТНМК приніс Хеппі Ранку нецензурну
16.03.2021
2933
16 березня до Хеппі Ранку завітав гурт ТНМК, щоб представити лірик-відео та трек «Весну». У відео Фагот (Олег Михайлюта) крокує космічним пейзажем, тому Даня запитав хлопців, чому космічної теми так багато в їхньому житті. На що Фоззі (Олександр Сидоренко) жартома відповів, що Ілон Маск зателефонував Фаготу о п’ятій ранку, і інакше не можна було відреагувати: «Ти розумієш, що ти прилип: космос в тобі, а ти в космосі». Бєлий запропонував ТНМК та Карповій зіграти в гру – закінчити римовані фрази про весну. Як це було, можна послухати тут.Далі гості розповіли про пісню. Попри співзвучність із хрестоматійним хітом ВВ, робота ТНМК, на їхню думку, є більш дорослою. «Ну ми ніколи не боялися ризикувати. Це по-перше. А по-друге, якщо придивитися до пісні ВВ «Весна», то це така інфантильна тема сподівання на те, що прийде весна і все за тебе порішає. А в нашій все по-нормальному. Наша пісня про весну здорової людини, про здоровий сенс життя і філософське ставлення до завтрашнього дня», - розповів Фагот.
 
А от написана пісня була десь на околицях Донецька кілька років тому, коли ТНМК великою харківською компанією музикантів, прозаїків і поетів їхали на фронт. «А потім під час карантину я зрозумів, що вона має бути про світ, в якому глобальне потепління глобально потепліло і настільки спекотно взимку і немає снігу, що люди вже не чекають не весну, оскільки весною буде ще спекотніше», - пригадує Фоззі.
 
Пісня існує у двох варіантах: з ненормативною лексикою і в пом’якшеному варіанті для радіо.Якщо ви також хочете запросити в своє життя весну - читайте 7 ідей, як це зробити.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки