Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Inna Hot

DOROFEEVA та її vecherinka під час Хеппі Ранку

DOROFEEVA та її vecherinka під час Хеппі Ранку
22.03.2021
2665
22 березня до Хеппі Ранку завітала DOROFEEVA, щоб представити кліп на пісню vecherinka. Аби створити відповідну атмосферу, ведучі шоу вимкнули світло та запустили дискоболи, чим трохи збентежили ведучого новин Віталія Ярового.
 
Гостя розповіла, що це третій трек з міні-альбому dofamin, в якому лише 5 пісень. Є пісні на повноцінний альбом, але зараз занадто багато релізів. І DOROFEEVA вирішила випустити ту кількість пісень, яка не загубиться серед інших.  
 
Серед тих, чиї нові релізи потрапили в чарти, є й Дантес, чоловік Наді. Вона пожалілась, що 5 кліпів, які він зняв вдома – це багато грошей. А якщо б він вийшов з дому – бюджет кліпів був би на 20 тисяч доларів дорожчим.  

 
Бєлий зачитав гості шалені заголовки статей про неї і порадів тому, що працює саме на радіо. Адже коли ведучий каже: «Ось кадр спокушання», - слухачі можуть уявити будь-яку спокусливу картинку.
 
Але DOROFEEVA запевнила, що всі відео на треки з альбому dofamin пристойні. Адже артистка вдягнена і співає наживо.
 
Карпова поставила гості 5 підступних питань, серед яких було і «Коли ти востаннє симулювала задоволення». На що Надя відповіла, що: «Симулювати – це дивна історія. Цим не треба займатися. Треба намагатися все-таки отримувати задоволення і бути чесним із самим собою».
 
Інші відповіді слухайте тут.
 
Та дізнавайтеся про ще одне відео, яке стрімко набирає перегляди - фільм про співачку Біллі Айліш.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки