Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Nelly & Kelly Rowland Dilemma

5 причин вийти на прогулянку

5 причин вийти на прогулянку
30.03.2021
4821
30 березня – День прогулянок у парку, але це не єдиний привід вийти на свіже повітря сьогодні чи у будь-який інший день. Насправді у звичайної прогулянки є набагато більше користі, ніж ви думаєте.
 
Покращення роботи мозку 
 
Прогулянка стимулює роботу мозку, тобто коли ви стомились на роботі та потребуєте перезавантаження – йдіть на вулицю. До того ж, регулярні прогулянки здатні покращувати пам'ять, концентрацію та навіть попереджати деякі хвороби – такі як проблеми з тиском чи хвороба Альцгеймера.
 
Натхнення та креативність
 
Якщо вам не вистачає натхнення та нових ідей, то 15-30 хвилин на свіжому повітрі виправлять ситуацію. Справа в тому, що ходіння просто неба активізує саме ті ділянки мозку, які відповідають за креативність. Але прогулянка в такому разі має бути енергійною.

 
Покращення зору
 
Так-так, і така властивість є у прогулянок. З часом гострота зору людини падає, а такі вправи як регулярне ходіння на свіжому повітрі допомагають підтримувати очі здоровими. Під час прогулянки робіть нескладні вправи для очей – озирайтеся навколо, роздивляйтеся найдрібніші деталі та почергово спрямовуйте погляд у далечінь та прямо перед собою.
 
Користь для тіла
 
Знайти гроші, час та сили на спортзал виходить не у всіх, а от прогулянка – нескладний та доступний кожному вид фізичних вправ. До того ж, ви завжди можете поєднати приємне  з корисним і зустрітися з подругою не за чашкою чаю в кав’ярні, а у парку. Це і економніше, і корисніше, і безпечніше в умовах пандемії.

 
Покращення настрою
 
Після прогулянки (особливо весняної, коли все навколо прокидається та оживає) суттєво покращується настрій. Це доведено, тож прогулянки рекомендують навість  при боротьбі з депресією.
 
Читайте також про інші корисні звички, які допоможуть запросити в життя весну.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки