Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
David Guetta Love, Don't Let Me Go

Найбільші колекції дивних речей

Найбільші колекції дивних речей
09.04.2021
2223
Колекціонувати щось – це не лише цікаве хобі, але й непоганий спосіб прославитися і навіть заробити грошей. Проте деякі колекції дужі дивні.

6 мільйонів вінілових платівок

Зеро Фрайтес з Бразилії володіє найбільшою колекцією вінілових платівок у світі. З 12 до 63 років він встиг зібрати понад 6 мільйонів екземплярів. Майже все гроші бізнесмен витрачає на хобі. Для зберігання колекції він орендує величезний склад, а також наймає студентів, щоб вносити нові платівки в базу даних, маркувати, а потім шукати їм місце.

До речі, якщо ви теж цінуєте теплий ламповий звук вінілу, зверніть увагу на унікальний вітчизняний сервіс для меломанів vinyl.com.ua, на якому можна продати або купити рідкісні платівки онлайн.


Фото з facebook.com


20 тисяч пивних кухолів

Хайнріх Кат понад 25 років збирає пивні кухолі, хоча пива принципово не вживає. На своїй фермі в Німеччині колекціонер виділив під музей окрему кімнату. Брат пробував змагатися з Хайнріхом, почавши збирати копії годинників, але поки що не досяг гучного успіху.


Фото з nevsedoma.com.ua


19 тисяч кольорових олівців

Тушкар Лаханпал має величезну колекцію олівців різних форм та розмірів з понад 40 країн світу. 17-річний студент стверджує, що в колекції є навіть два олівця, що належали британській королеві Єлизаветі Другій. Поки що колекціонеру не вдалося зареєструвати свій скарб у Книзі рекордів Гіннеса, але його колекція - найбільша в Індії, а можливо й у світі.


Фото з facebook.com


18 тисяч ляльок Барбі

Беттіна Дорфман отримала першу Барбі в подарунок у віці 6 років. Вона почала купувати ляльок спочатку для себе, потім для доньки, а потім перетворила хобі на бізнес. Зараз у 60-річної колекціонерки єдина в Німеччині майстерня «Клініка ляльки Барбі», також вона часто виступає експертом для музеїв. А її власна виставка «Барбі різних часів» об’їздила весь світ.11 тисяч відеоігор

Майкл Томассон увійшов до Книги рекордів Гіннесса як власник найбільшої колекції відеоігор. 42-річний американець купував у середньому 2 гри на день, але грав лише 3 години на тиждень. Хобі допомагало йому в роботі – викладати в коледжі основи 2Д-анімації та ігрового дизайну, а також писати огляди для журналів. Нещодавно Томассон продав колекцію з аукціону за 750 тисяч доларів.


Фото с cheatsheet.com


Тож, якщо у вас зберігається старий альбом з поштовими марками, або коробка з міні-моделями автівок, або пакетики цукру з кафе різних країн світу – не поспішайте виносити усе це на смітник. Можливо, це ваш капітал.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки