Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Don Omar & Lucenzo Danza Kuduro

Елтон Джон та Крістіна Агілера знялись у фільмі про Демі Ловато

Елтон Джон та Крістіна Агілера знялись у фільмі про Демі Ловато
15.04.2021
2299
Останнім часом серед зірок стає популярним створення документальних фільмів про власне життя. Завдяки таким кінострічкам фани можуть зазирнути за лаштунки повсякденного життя зірок чи дізнатися неочікувані подробиці про творчість своїх кумирів. Нещодавно й співачка Демі Ловато випустила таке відео, а точніше документальний міні-серіал під назвою "Dancing with the Devil" (Танці з Дияволом).


У 4-серійній роботі виконавиця ділиться справжньою сповіддю про свою стрімку та шалену популярність, яка згодом вилилась у проблеми з психікою, наркотичну залежність та катастрофічне передозування. Через цей жахливий інцидент дівчина була на межі життя та смерті і на якийсь час навіть втратила зір. «У мене було 3 інсульти, серцевий напад, а лікарі сказали, що мені залишилося жити всього 5-10 хвилин» - згадує співачка. На щастя, все це позаду, Демі розпочала нове життя і готова поділитися своєю історією.

У створенні відео взяли участь друзі та рідні співачки. Елтон Джон, який також з’являється в серіалі, написав у своєму Твіттері: «Я пишаюся тим, що ти щиро розповіла світові про свої залежності та про важливість нашого фізичного, емоційного та ментального здоров’я».

Крістіна Агілера також підтримала подругу у відео: «Коли бачиш, як таким артистам як Демі доводиться проходити крізь випробування публічно, здається, що вони все втрачають. Але я вважаю, що деякі життєві уроки потрібно здолати, аби вийти на новий рівень».


Демі Ловато розповіла, що завдяки усім труднощам вона навчилася цінувати кожну хвилину: «У мене було багато життів, як у кішки, і це вже дев’яте. Я готова прожити його, роблячи те, що люблю – тобто створюючи музику».

Переглянути серіал «Dancing with the Devil» можна вже зараз на YouTube.Читайте також про не менш цікавий документальний фільм про Біллі Айліш.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки