Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Без Обмежень Вільні люди

Елтон Джон та його «обрана сім’я» з Ріною Саваяма

Елтон Джон та його «обрана сім’я» з Ріною Саваяма
20.04.2021
2224
Днями Елтон Джон та співачка Ріна Саваяма оприлюднили пісню «Chosen Family» та лірик-відео зі своїм виступом. Про колаборацію музикантів подейкували давно: Елтон Джон щиро хвалив дебютний альбом співачки та підтримував її у номінаціях на музичні нагороди, а Ріна говорила про захоплення талантом та музикою Елтона.


Пісня «Chosen Family» (Обрана Сім’я) має глибоке значення для обох. В ній ідеться про можливість самостійно обирати людей, яких ти називаєш родиною, навіть якщо ви не маєте кровної спорідненості.

Ми не маємо бути пов’язаними, щоб мати зв'язок
Ми не мусимо мати спільні гени чи прізвище
Ти – моя обрана сім’я.
Що з того, що ми не виглядаємо схожими?
Ми проходили через одне й те саме
Ти – моя обрана сім’я.

Під час спільного відео-інтерв’ю співачка подякувала Елтону Джону за те, що він погодився працювати над піснею, яку вона написала. А музикант розповів, що композиція одразу привернула його увагу: «Ця пісня – про те, що зараз потрібно світові, вона про єдність, про співчуття, доброту та розуміння по відношенню до людей з нетрадиційною орієнтацією і не тільки».

Ріна також запитала, що для Елтона значить вираз «обрана сім’я». Той відповів, що коли він ріс – а це було у 50-ті роки – у нього насправді не було родини та сімейної підтримки. «Мене так багато разів зраджували, але люди, яких я люблю та яких обрав своїми друзями, все одно залишаються зі мною» - відверто розповів співак.Ріна Саваяма – співачка японського походження, яка народилася в місті Ніігата, але у віці 5 років переїхала з родиною до Лондона. Дебютний альбом виконавиці вийшов у 2020 і одразу приніс дівчині популярність. В 2018 році в одному з інтерв’ю Ріна здійснила «камін-аут», зазначивши, що завжди писала свої пісні лише про дівчат.

Читайте також про появу Елтона Джона та Крістіни Агілери у фільмі про Демі Ловато.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава