Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
David Guetta Love, Don't Let Me Go

Відео українського блогера «What is Ukraine» набирає перегляди

Відео українського блогера «What is Ukraine» набирає перегляди
20.04.2021
7413
Блогер Назар Дорошкевич виклав на YouTube мальовниче відео «What is Ukraine». 
 
«Про Україну говорили різне і часто не про хороше, але це пережитки минулого. Ми повинні вчитись сіяти плоди добра в своїй свідомості і завжди прагнути до кращого, не забуваючи про проблеми. Дана робота ілюструє прагнення і талант людей та розкриває мальовничість нашої землі. Це надихає нас йти до свого. І ми впевнені — далі, більше.», - йдеться в описі до відео.
 
 
Хоча відео є повноцінним твором, воно названо трейлером до нового фільму, який Назар планує змонтувати до Дня Незалежності України цього року. Блогер звернувся до глядачів з пропозицією внести свій вклад в його проекти і розвиток культури на його сайті.
 
У березні 2021 перша версія відео «What is Ukraine» з’явилась в Instagram із закликом ділитися ним та своїми кадрами з хештегом #what_is_ukraine. Пост зібрав понад 3,5 мільйона переглядів та 15 тисяч коментарів.
 
 
Назар Дорошкевич – 24-річний тревел-блогер родом з Берегомета (Чернівецька область) – називає себе творцем контенту майбутнього (Content Creator of the Future). Він має понад 300 тисяч підписників в Instagram. У вересні 2019 відео «Ukraine is my Home», зняте на дрон, набрало понад 1,3 мільйона переглядів на YouTube. Цікаво, чи стане нове відео ще популярнішим.

Переглянути відео «Ukraine is my Home» можна тут.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки