Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Alex Hepburn Under

Найкращі світові зоопарки онлайн

Найкращі світові зоопарки онлайн
08.09.2021
3388
Багато зоопарків у країнах, де ситуація із захворюваністю на коронавірус покращується, повертаються до звичного режиму роботи. Їхні чималі території дозволяють дотримуватися дистанції та спокійно спостерігати за тваринами. Проте для нас подорожі в інші країни все ще обмежені. І, на щастя, багато світових зоопарків встановили камери в місцях, де живуть дикі тварини, і спостерігати за особливостями їхнього життя можна прямо з дому!
 
Дублінський зоопарк
 
Цей зоопарк пишається своєю історією – його заснували ще у 1831 році, щоправда тоді він був приватним. А от уже в 1840 його відкрили для відвідувачів. Тоді у зоопарку було 46 ссавців і 72 пташки. Зараз це величезний зоопарк площею 28 гектарів, що до пандемії приймав щороку більше мільйона відвідувачів. Тварини живуть там у максимально наближених до природніх, комфортних умовах. Онлайн ви можете зазирнути у життя пінгвінів та азійських слонів, поспостерігати за жирафами, носорогами та зебрами в африканській саванні. 
 
 
Оклендський зоопарк
 
Цей зоопарк знаходиться в Окленді, що в Новій Зеландії. Головна мета цього, як і більшості найвідоміших зоопарків – дбати про живу природу. За свої майже 100 років існування він прийняв понад 28 мільйонів відвідувачів і тепер поступово повертається до роботи у звичному режимі. Камери, завдяки яким за тваринами можна буде спостерігати цілодобово, ще встановлюються. Проте зоопарк регулярно робить відео-стріми, і найцікавіші можна переглянути на сайті. Тут – цікавинки з життя видр, леопардових черепах, червоних панд, сурікатів та інших незвичайних тваринок.
 
 

Зоопарк Сан-Дієго
 
Це один із  найбільших та найвідоміших зоопарків у світі. Лише уявіть собі: 40 гектарів площі, близько 3500 рідкісних тварин та близько 700 тисяч рідкісних рослин. Зоопарк не тільки піклується про жителів дикої природи, а й дозволяє цілодобово спостерігати за деякими з них завдяки камерам, розташованим у різних місцях. Спостерігайте наживо, як живуть тигри, коали, качкодзьоби, бабуїни, гіпопотами та навіть полярні ведмеді.
 


Смітсонівський національний зоопарк
 
Зоопарк відноситься до Смітсонівського інституту– це один з найбільших у світі музейних та дослідницьких комплексів. Зоологічний парк знаходиться у самому серці Вашингтона і є домівкою для близько 2700 тварин, що представляють більше ніж 390 видів. Не втрачайте можливості поспостерігати за гігантською пандою, голими землекопами, левами та слонами.
 
Зоопарк Х’юстона
 
Зоопарк піклується про тисячі тварин близько 700 видів. Він вже приймає відвідувачів, проте також охоче ділиться життям тварин онлайн. На камерах можна побачити шимпанзе, фламінго, носорогів, гігантських річкових видр, горил, слонів та навіть рідкісних мурах. Більшість камер працюють з 7 до 19.
 
 
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава