Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Nana Lonely

Фінал Євробачення: переможці та вибуховий виступ України

Фінал Євробачення: переможці та вибуховий виступ України
24.05.2021
4880
22 травня у Роттердамі відбувся фінал пісенного конкурсу Євробачення. Український гурт Go_A з піснею «Shum» посів 5 місце, набравши 364 бали: 94 бали з них ми отримали від журі, та 267 – від телеглядачів.

Цікаво, що кількість балів від телеглядачів – це другий за успішністю результат після переможця. Найвищу оцінку (12 балів) від журі Україні поставила лише Литва. А от за результатами голосування телеглядачів ми отримали найвищий бал від Ізраїлю, Італії, Польщі, Литви та Франції.

Пригадуємо яскравий виступ Go_A у фіналі.Переможцем Євробачення став гурт Måneskin з піснею «Zitti E Buoni» – він представляв Італію. Востаннє ця країна перемагала аж у далекому 1990 – тоді це був Тото Кутуньйо з піснею «Insieme: 1992».

Ось так виступили у фіналі запальні італійські рокери Måneskin.Друге місце на конкурсі посіла Франція, третє – Швейцарія, четверте – Ісландія. За правилами проведення Євробачення кожен наступний конкурс відбувається у країні, що перемогла. Тож чекаємо на Євробачення 2022 в Італії.

А офіційні кліпи цих та інших фаворитів цьогорічного Євробачення можна переглянути тут.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

⌚ Що звучало в ефірі

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Шепа Семен, 1 рік

Допомагаємо разом

Шепа Семен, 1 рік
Закарпатська обл., м.Мукачево
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Батько Олександр 099-732-80-09