Фінал Євробачення: переможці та вибуховий виступ України

Фінал Євробачення: переможці та вибуховий виступ України
24.05.2021
3660
22 травня у Роттердамі відбувся фінал пісенного конкурсу Євробачення. Український гурт Go_A з піснею «Shum» посів 5 місце, набравши 364 бали: 94 бали з них ми отримали від журі, та 267 – від телеглядачів.

Цікаво, що кількість балів від телеглядачів – це другий за успішністю результат після переможця. Найвищу оцінку (12 балів) від журі Україні поставила лише Литва. А от за результатами голосування телеглядачів ми отримали найвищий бал від Ізраїлю, Італії, Польщі, Литви та Франції.

Пригадуємо яскравий виступ Go_A у фіналі.Переможцем Євробачення став гурт Måneskin з піснею «Zitti E Buoni» – він представляв Італію. Востаннє ця країна перемагала аж у далекому 1990 – тоді це був Тото Кутуньйо з піснею «Insieme: 1992».

Ось так виступили у фіналі запальні італійські рокери Måneskin.Друге місце на конкурсі посіла Франція, третє – Швейцарія, четверте – Ісландія. За правилами проведення Євробачення кожен наступний конкурс відбувається у країні, що перемогла. Тож чекаємо на Євробачення 2022 в Італії.

А офіційні кліпи цих та інших фаворитів цьогорічного Євробачення можна переглянути тут.

Поділіться цим з друзями!
⌚ Раніше звучали ще раніше
00:01
Mylene Farmer
L'Amour N'Est Rien...
00:00
DZIDZIO
Гімн України
23:59
Masked Wolf
Astronaut In The Ocean
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Сирота Данило, 17 років
Допомагаємо разом
Сирота Данило, 17 років
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Мама Оксана 095-23-341-90