Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
NK Червоне вино

Юлія Саніна розповіла Хеппі Ранку про перенесення концерту The HARDKISS та представила новий альбом

Юлія Саніна розповіла Хеппі Ранку про перенесення концерту The HARDKISS та представила новий альбом
26.05.2021
2666
26 травня до Хеппі Ранку завітала Юлія Саніна, фронтвумен гурту The HARDKISS. 
 
Спершу ведучі привітали гостю з перемогою в п’яти номінаціях української премії Yuna (про церемонію читайте тут) та запитали, скільки нових поличок для нагород довелось зробити вдома. З’ясувалось, що дві статуетки віддали Тіні Кароль, адже вони були спільні, а ще одну – менеджерові гурту. 
 
Нагадаємо, церемонія стала першим великим івентом для українського шоу-бізу після тривалої перерви через карантин. Юлія Саніна зізналась, що відчувала жах та переляк, коли побачила половину місць пустими: «Настрій поганий, коли ти бачиш реально пів зали. Я розумію, що це обмеження, це потрібно, але для артиста це жах. І люди трохи розгублені. Якщо раніше вони звикли реагувати, аплодувати, то зараз вони відвикли від таких шоу. Але я сподіваюсь, що хоча б по телебаченню люді відкайфували».
 

Потім Хеппі Ранок запитав, чому The HARDKISS переніс свій концерт на «Олімпійському» на 18 червня 2022 року. Виявилось, що рішення про перенесення гурт прийняв під час останнього локдауну. Музиканти питали у представників влади про плани, адже зависло кілька багатомільйонних проектів. Але ніхто не міг дати відповідь, що буде далі. «В такий ситуації неможливо робити великі проекти, тому ми перенесли концерт на рік, щоб з’явилась ясність: як робити, які правила» - зазначила Юлія Саніна.
 
Перенесення концерту важко витримати, вже була складена програма, і гурт її репетирував. За рік співачка має бути в тій самій фізичній формі, адже вже пошиті два костюми з чотирьох. Але ведучі «заспокоїли» гостю, що за рік все може бути перенесено ще раз, адже «ще ж не ясно, що з цим коронавірусом».
 
Жартувати зі співачкою Хеппі Ранок продовжив на тему Маргарет Тетчер, адже Карпова вважає, що гурт має написати пісню про Залізну леді. Як це було, можна послухати в розділі ранкового шоу.
 
Два останніх роки гурт The HARDKISS працював над четвертим студійним альбомом «Жива і не залізна». До альбому увійшли шість пісень, які вже відомі слухачам і на які були зняті кліпи, а також чотири нові композиції. Одну з них, під назвою «Жоржина», співачка представила в студії Хіт FM.
 
 
«Концепція нашого нового альбому — життя. Це не «космічна ластівка», а жива пташка в своєму природньому середовищі. Найпростіші почуття та емоції, які супроводжують нас кожного дня. У центрі всіх історій продовжує залишатись жінка. Цей альбом про неї — ту, що жива та гостро відчуває , — розповіла Юлія Саніна. — Багато людей говорить, що за цей рік я особливо розкрилася. Багато хто побачили мене з іншого боку — ту, яка за сценою. Тому й з'явився образ яскравої живої пташки, яка тепер готова розправити крила та полетіти. Вона жива та справжня, і така ж яскрава та цікава».

До речі, також нещодавно співачка NK запрем'єрила нову пісню "Красное вино".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана