Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Adele Someone Like You

Святослав Вакарчук представив музичний проект «Оранжерея» у Києві

Святослав Вакарчук представив музичний проект «Оранжерея» у Києві
31.05.2021
2268
30 травня Святослав Вакарчук наживо представив музичний проект «Оранжерея» двома концертами у київському Палаці Україна. Це вже третій музичний проект артиста поза межами Океану Ельзи. Прем'єра відбулась 6 березня, а 27 травня у Житомирі розпочався концертний тур. Він триватиме до 3 липня та охопить 22 міста України. Шукайте своє місто в афіші, а поки подивіться фрагмент концерту в Києві:


Святослав Вакарчук розповів: «Ідея «Оранжереї» виникла в процесі творчої медитації під час карантину. У певний момент, працюючи в студії над новим альбомом "Океану Ельзи", в мене виникла думка зробити камерну, якщо хочете затишну, нову музичну історію, окремий проект. Сьогодні час, коли люди хочуть заглиблюватися в себе, слухати свої переживання. Я, як людина творча, не став винятком. Коли ви слухаєте «Оранжерею», може скластися враження, що в ньому немає мегадрайву притаманного «Океану Ельзи» чи рок-н-ролу. Активного й справді немає, це було свідоме рішення, але внутрішній драйв - дуже потужний. Є пісні, які особисто у мене викликають шалені емоції». 
 
В концертній версії «Оранжереї» на сцені виступають: Святослав Вакарчук (вокал, фортепіано і мелотрон), Денис Дудко (акустична гітара та бас-гітара), Денис Глінін (кахон, барабани, перкусія), Мілош Єліч (гітара, рояль, синтезатор), Денніс Аду (духові), Гриша Чайка (гітара) та жіночий вокал - Віталіна Мусієнко, переможниця шостого сезону проекту “Голос”. 



Майстер світла з Литви Арвідас Буйнаускас створив концепцію світлового оформлення на сцені. Окрема частина - це декорації, які переносять і музикантів, і глядачів у затишний світ музичної оранжереї. По завершенню концерту Вакарчук подякував за їх створення креативній директорці, якою є його 28-річна донька Діана, та додав: «Я дуже нею пишаюся!».
 
Весь альбом можна послухати на будь-якому музичному сервісі. 

А ще нещодавно свій новий кліп представив колега Святослава Вакарчука - співак та музикант Pianoбой.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава