Океан Ельзи та alyona alyona представили «Країну дітей»

Океан Ельзи та alyona alyona представили «Країну дітей»
01.06.2021
3850
Океан Ельзи та реперка alyona alyona 1 червня представили пісню «Країна дітей», написану на вірш відомого українського поета Сергія Жадана. Вірш присвячений пам’яті Данила Дідіка, хлопця, який у 2015 році загинув у Харкові внаслідок теракту під час Маршу єдності.

«Країна дітей» - присвята дітям України, які постраждали внаслідок війни на сході країни, збройних конфліктів, терактів. Прем’єра до Міжнародного дня захисту дітей – це нагадування, що, перш за все, діти потребують захисту від вчинків дорослих, від їхніх безвідповідальних та жорстоких рішень. Відео до пісні відзнято у місті Лисичанськ на сході країни. Ідея відео належить Святославу Вакарчуку. Головними героями стали діти від 8 до 13 років, які проживають там.

Лідер Океану Ельзи написав композицію в дуже нехарактерній для себе манері: «В останні пів року я почав вивчати гіп-гоп культуру і класичний реп початку 90-х. І спробував уявити, щоби було, якби я читав. Так і записав демо. А потім в мене з’явилася ще одна ідея: саме на цю пісню зробити дует з alyona alyona, тому що вона не тільки нове і актуальне покоління, але вона ще й мала стосунок до дітей, бо була вихователькою в садку і відчуває цю тему, як ніхто інший».

Також Альона написала свою частину тексту, який читає в треку: “Святослав розказав мені, що є чудовий вірш, написаний Сергієм Жаданом і то буде новою піснею ОЕ. Він награв на піаніно мелодію, наспівав текст, і кожен рядок, кожна нотка запали мені в душу. Я з великим задоволенням погодилася на те, щоб записати цей фіт, адже така тема мені близька. Серед моїх підписників є дуже багато дітей з різних регіонів країни, зокрема тих, які вимушені були покинути східну Україну. Для мене велика честь сказати кілька слів про них, висловити їм свою підтримку і слова вдячності саме в тій манері, в якій я це вмію робити найкраще - присвятити трек”.

1 червня було запущено одночасно дві версії пісні: оригінальну версію ОЕ та стилістично іншу версію від alyona alyona.

Країна дітей (Океан Ельзи version):Країна дітей (alyona alyona version):За спільним рішенням виконавців, кошти з монетизації треку на стрімінгових платформах будуть передані на благодійність. Зокрема, Океан Ельзи свою частину направить на благодійний проект «Жовтий автобус», мета якого - творча освіта та створення умов для інтелектуального і творчого розвитку дітей, насамперед – дітей сходу України. Адже ніщо так не формує свідомість дитини, як творчість, яка привчає до незалежного, критичного, креативного мислення.

alyona alyona планує передати свою частину коштів на допомогу дітям з орфанними хворобами, потреби яких добре знає, бо весь 2021-й присвятила допомозі цим дітям.

Окрім того, Океан Ельзи вперше випустить NFT на фрагменти пісні «Країна дітей», кошти від продажу яких будуть також передані на благодійність.

Несподівана колаборація вже зібрала багато коментарів фанатів, як позитивних, так і негативних:До речі, днями Святослав Вакарчук представив музичний проект «Оранжерея» у Києві.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава