Безкоштовна подорож світом з Airbnb

Безкоштовна подорож світом з Airbnb
29.06.2021
3056
Світовий онлайн-сервіс Airbnb шукає людей, які 10 місяців подорожуватимуть світом та зніматимуть житло за кошти сервісу. 
 
В програмі «Живіть де завгодно на Airbnb» братимуть участь 12 осіб, кожна з яких може взяти з собою до трьох супутників. Учасники програми повинні будуть щотижня писати докладні відгуки про ті чи інші місця та публікувати звіти про своє «кочове» життя. За допомогою цих звітів Airbnb зможе зрозуміти, як поліпшити свій сервіс, щоб він став зручнішим для користувачів. За це сервіс оплачує житло та транспорт під час програми, а також запропонує місцеві враження.

 
В конкурсі можуть взяти участь повнолітні особи, які досконало знають англійську мову. Бажані категорії кандидатів: віддалені працівники, представники творчих професій, батьки, чиї діти живуть окремо, молоді сім'ї, люди, які відпочивають в своїй країні, та так звані «цифрові кочівники». Але теоретично шанс є у кожного зацікавленого.
 
Заявки на конкурс приймають до 30 червня. Програма триватиме від липня 2021 до липня 2022. Вирушити в подорож відібрані добровольці зможуть у вересні цього року. 

 
Airbnb – сервіс з розміщення, пошуку та короткострокової оренди житла по всьому світу, що працює за парадигмою економіки спільної участі. Назва розшифровується як «AirBed and Breakfast» — «Надувний матрац та сніданок». Сервіс допомагає винайняти будинки, квартири, кімнати або ліжка у більш ніж 190 країнах світу. 

Подорожуймо подумки: зазирніть у найкращі галереї світу, які варто відвідати онлайн.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана