Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!

Майлі Сайрус та Елтон Джон зробили кавер на хіт Metallica

Майлі Сайрус та Елтон Джон зробили кавер на хіт Metallica
23.06.2021
3028
22 червня в мережі з’явився офіційний трейлер альбому «The Metallica Blacklist», в створенні якого взяли участь 52 виконавця різних жанрів з усіх куточків світу. Всі вони переспівують 12 найпопулярніших пісень гурту Metallica з однойменного п’ятого альбому, також відомого як "The Black Album", на честь його 30-річчя. Прибуток від продажу піде на благодійність за вибором кожного виконавця, а також до власного благодійного фонду Metallica «All Within My Hands».
 
 
Першим кліпом з альбому стало відео Майлі Сайрус на пісню “Nothing Else Matters”. Трек був записаний в колаборації з зірковими музикантами: бас-гітаристом Metallica  Робертом Трухільйо, барабанщиком гурту Red Hot Chili Peppers Чедом Смітом, віолончелістом Йо-Йо Ма, музичним продюсером Ендрю Ваттом, а на роялі зіграв сам сер Елтон Джон.  
 
В кліпі брутальний чоловік, вдягнений у стилі Індіани Джонс, шукає в мальовничій пустелі величезний годинник, перед яким стає на коліна, начебто підкорюючись всесильному часу. 
 
 
«Пишаюся тим, що опинилася в компанії найкращих з тих, хто коли-небудь це робив», - написала Майлі Сайрус в себе на сторінці.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Пахолівецька Соломія, 5 років

Допомагаємо разом

Пахолівецька Соломія, 5 років
Житомирська обл., м. Бердичів
Діагноз: нейробластома з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору