Санаторії Трускавця — реабілітація після COVID-19: який санаторій обрати

Санаторії Трускавця — реабілітація після COVID-19: який санаторій обрати
24.06.2021
1637
Коронавірусна інфекція – небезпечне захворювання, яке часто викликає ускладнення та загострення хронічних патологій людини. Тому більшості тих, хто перенесли це захворювання, знадобиться не тільки лікування, але й подальша реабілітація. Краще за все реабілітуватися від COVID-19 у санаторії з сучасною клініко-діагностичною базою та розвиненою інфраструктурою: там ви зможете не лише відновитися від хвороби, але й гарно відпочити.
 
Великою популярністю в середовищі відпочивальників користується Трускавець. Цілюще гірське повітря, хороша екологія, корисна для здоров’я мінеральна вода та вмілі лікарі роблять справжні дива. А обрати санаторій за найкращим співвідношенням ціни та якості буде не складно!
 
Санаторії Трускавця: інфраструктура та умови проживання
 
Санаторії Трускавця користуються популярністю у відпочивальників з України та з-за кордону цілий рік. Тож відпочинок тут гарантовано сподобається кожному, хто приїхав до цього мальовничого містечка на Західній Україні. Найкращі відгуки гості залишають про такі здравниці:
Молдова;
Кристал;
Молдова;
Женева;
Весна.
 
Більшість санаторіїв – це справжні автономні комплекси, де є все для вашого комфортного відпочинку. Гостей очікують гарно облаштовані номери різних цінових категорій, де можна гарно відпочити та відновитися. А про те, щоб ваше перебування у здравниці було максимально безтурботним, подбає кваліфікований персонал.

 
На території санаторіїв є все, щоб змістовно провести час, відпочити та оздоровитися. Бювети з мінеральною водою, спортивні майданчики, доглянуті садово-паркові комплекси з альтанками та мангалами, центри розваг, СПА-зони і це не повний перелік!
 
Окремо слід сказати про харчування. Усі страви готуються згідно збірників рецептів дієтичного харчування зі свіжих та корисних продуктів. Зазвичай, триразове харчування входить у вартість путівки. Але не обов’язково харчуватися виключно у здравниці: на території Трускавця чимало ресторанів та кафе, де можна дуже смачно поїсти.
 
Реабілітація після COVID-19 в Трускавці
 
Реабілітація після COVID-19 в Трускавці відбувається на лікувальній базі санаторіїв:
"Карпати" Трускавець; 
Дніпро-Бескид;
Шахтар;
Ріксос-Прикарпаття;
Кришталевий палац;
Лісова пісня.
 
Там є розробленні програми реабілітації після COVID-19 та найновіше обладнання, а місцеві лікарі використовують передові методи лікування різних патологій та оздоровлення організму. Спочатку пацієнта очікує діагностика, у ході якої буде виявлено всі ускладнення, що виникли через коронавірусну інфекцію. З урахуванням цього буде побудовано стратегію лікування.

 
Найчастіше ускладненнями коронавірусу стають проблеми з центральною нервовою системою (паніка, тривожність, втрата концентрації та працездатності, підвищена втомлюваність). З іншого боку, страждає серцево-судинна система, зростає схильність до тромбозів. У Трускавці зарадять цим проблемам та допоможуть людям, у яких на фоні COVID-19 загострилися хронічні хвороби:
 
легень та органів дихання;
нирок та сечовидільної системи;
органів ШКТ.
 
Щодо оздоровчих процедур, то добре себе зарекомендували інгаляції різноманітними розчинами, лікувальні ванни та душі декількох видів, фізіотерапія, лікувальні курси мінеральної води, дієтотерапія.
 
Відпочинок в Трускавці: як швидко забронювати путівку
 
Для того, щоб вирушити на відпочинок у Трускавці та реабілітацію у зручний для вас час, бронюйте путівки на сайті. Зверніть увагу, що інформація про здравниці, акції та знижки своєчасно оновлюється. Слідкуйте за оновленнями та вирушайте відпочивати до мальовничого Трускавця вже зараз!

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки