Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Lana Del Rey Summertime Sadness

Оголена Тіна Кароль зі змією: скандал заради кліпу «Красиво»

Оголена Тіна Кароль зі змією: скандал заради кліпу «Красиво»
01.07.2021
24504
Тіна Кароль завітала до Хеппі Ранку, щоб презентувати кліп «Красиво».
 
Всі пісні з нового альбому Тіни – історії про дівчину та про кохання. Тому Юля Карпова запитала, чи не є «Красиво» флешбеком в «Ноченьку», де співачка раптом починає позувати оголена з пітоном. Саме таке відео стало анонсом кліпу.
 
 
Тіна відповіла, що оголеність та змій – це символи спокуси та гріха. Щодо пітона – він, за словами співачки, виявився дуже добрим та хорошим, і взагалі «це не та рептилія, яка є небезпечною». Співачка зізналась, що спочатку це було дуже емоційне знайомство, вона не могла зніматись з пітоном, але за місяць вона подолала свій страх, «трансформація свідомості сталась». Даня Бєлий пожартував, що пітон вже досвідчений актор, і виявилось, що це правда. 
 
Співачка розповіла про інший челендж: в кліпі «Красиво» вона танцює на роликах, на яких стоять підбори, і «це реально було фізично дуже складно». Тіна розповіла про фішку кліпу: «Я зайшла ніби пристойною дівчиною, потім роздягнулась і вчинила красивий скандал». 

 
Як пожартувала Юля: «Тіна в кліпі показала наочно: якщо ти не знаєш, що вдягнути на весілля до подружки – йди гола, всім сподобається». Але Тіна заперечила, що приклад не про це: «Є метафори: ліфт підіймається нагору чи падає вниз – це як наші емоції, а життя – це трамплін». 
 
Наостанок Тіна побажала слухачам: «Кожного ранку вдихати про запас свою кохану людину, щоб вам вистачало цього заряду на весь день». 
 
 
Дивіться також не менш відверту новинку - новий кліп Дожи Кет та The Weeknd.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років