У пошуку ідеального кулона з золота: на що звертати увагу

У пошуку ідеального кулона з золота: на що звертати увагу
05.07.2021
2453
Ювелірні прикраси – це найкращі подарунки для жінок. Вони можуть мати різні дизайни, ціни, характеристики. Золоті кулони носять на ланцюжку на шиї чи браслеті, обидва варіанти виглядають привабливо. Обираючи їх, треба враховувати вік особи. Юні дівчата полюбляють сердечка та інші фантазійні вироби. Жінкам до вподоби масивні золоті моделі. По центру може йти велика вставка чи ажурний візерунок. Вартість кулона буде залежати від розмірів, ваги та інших параметрів. До речі, чоловіки такі прикраси також носять. Але вони обирають не художні вироби, а ладанки, хрестики та інші підвіски у стилі мінімалізм.Матеріали та кольори


Обираючи золоті кулони, дивіться на основу. Найпопулярніша проба – 585. Вона означає, що дорогоцінного металу в моделі 58.5%, все інше – домішки. У склад лігатури входять срібло, паладій, нікель, мідь. Від точного складу залежатиме твердість сплаву та колір готової прикраси.

Популярні кольори:
 • жовтий та лимонний;
 • білий;
 • червоний.
Завдяки лігатурам сталі, хрому, кобальту можна отримувати чорні та сині вироби. На зовнішній вигляд готової прикраси впливають не тільки колір, матеріал, але й декор, вставки. Камінці зазвичай використовують круглі, проте суворих обмежень немає. Фіаніти, рубіни, діаманти, кристали Сваровскі – зупиняйтесь на тому варіанті, що підійде за дизайном та ціною.Трендові дизайни


Під час вибору підвіски дивіться на її форму. Добре, якщо прикраса зробить шию більш тендітною та довгою, буде виконувати роль яскравого акценту в образі. Популярні варіанти:
 • метелики – елегантні моделі, крила декорують розсипом камінчиків;
 • ангели – такі підвіски роблять з лимонного чи білого сплаву, для інкрустацій використовують фіаніти, діаманти;
 • ключі, серця – кулони для закоханих, вони символізують справжні почуття;
 • тварини – ведмедики, слоники, котики тощо;
 • квіти – троянди, тюльпани, окремі пелюстки;
 • птахи – сови, голуби, папуги.
Кулон може бути чисто золотим, але набагато цікавіше виглядають прикраси з інкрустаціями. Камінці можуть мати різні розміри, типи огранки, кольори, вартість.

Підвіски із золота можуть виконувати суто декоративну роль чи символізувати почуття, події, людей. Ви маєте змогу обирати той варіант, що влаштує саме вас. Також не забувайте – сенс речам ми надаємо самі.

Призначення ювелірних прикрас

Золоті кулони мають різні значення, хоча деякі жінки носять їх заради краси. Якщо вірите у прикмети, можете підібрати для себе амулет. Ікони, хрестики – це універсальні оберіги для дорослих та дітей. Чотирилисник допомагає привернути вдачу. Кулони у формі різних інструментів замовляють з урахуванням професії.Квітки, сердечки, зірки, рибки гармонійно виглядають у браслетах. Вони підіймають настрій, додають яскраві штрихи до образу. Якщо хочете здивувати – обирайте у подарунок оригінальні кулони. Іноді жінкам дарують чоловічі прикраси – до речі, популярний тренд. Але не беріть моделі з великою кількістю камінців, вони просто не практичні. Чоловікам багатий декор зазвичай не подобається.

На свята можна дарувати різні варіанти:
 • повноліття – обирайте золоті кулони у формі квітів, крил, метеликів;
 • народження дитини – долоньки, ніжки, ангели;
 • день закоханих – серця, ключики;
 • восьме березня – золота рибка, птаха, тощо.

Моделей безліч, чекати на офіційний привід не потрібно. В інтернет-магазині Gold.ua багато сучасних прикрас, що можна дарувати з будь-якого приводу або просто так. Модні ювелірні вироби доставляються по всій Україні.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана