Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Гурт Spice Girls святкує 25-річчя хіта «Wannabe»

Гурт Spice Girls святкує 25-річчя хіта «Wannabe»
08.07.2021
5834
Легенда 90-х років, британський гурт Spice Girls святкує 25-річчя свого найкращого хіта «Wannabe». З цього приводу учасниці гурту розмістили в соцмережах відео та архівні фото.

Емма Бантон, або Baby Spice, написала: «Відчуваю дуже емоційно, якими надзвичайними були ці 25 років. Дякуємо нашим чудовим шанувальникам за те, що здійснили мрії 5 дівчат, полюбили пісні, які ми писали, скопіювали наші танцювальні звички та прийняли нашу індивідуальність! Мої прекрасні дівчата - найкраща команда дівчат за всю історію!!!»


Мелані Сі (Чісхолм), або Sporty Spice, додала: «За допомогою наших дивовижних шанувальників ця пісня «катапультувала» нас до нашій неймовірній подорожі. Стільки любові та подяки вам, мої улюблені Spice Girls!»

Мел Бі (Мелані Браун), або Scary Spice, заздалегідь запросила фанів ділитися спогадами: «Незалежно від того, чи ти Scary, чи Sporty, в кожному є Spice Girl, тому ми хочемо побачити твої найкращі спогади та те, як ти святкуєш цей рік. Наряджайся, чепурись, прикрашайся. Здивуй!»


Джері Галлівелл, або Ginger Spice, згадала: «Я купила для кожної з дівчат золотий перстень, коли ми вперше зібрались, як символ нашої дружби. Це особливий зв’язок, який продовжує витримувати випробування часом. Я так пишаюся усім, чого ми досягли разом, дівчата! Велика подяка нашим дивовижним фанатам з усього світу за вашу підтримку та лояльність.»


8 липня 1996 Spice Girls випустили дебютний сингл «Wannabe», що миттєво став хітом. Пісня ставилася в ротацію на радіо 502 рази на тиждень. Кліп зібрав понад 525 мільйонів переглядів.Гурт Spice Girls був зібраний за оголошенням у газеті. Приблизно 400 дівчат відгукнулися на оголошення і прийшли на кастинг, але обрані були лише п’ять. Для кожної був придуманий яскравий образ і відповідний псевдонім. З 1996 по 2001 роки вийшли два успішні альбоми, а також музичний фільм «Spiceworld». Потім гурт розпався.

У 2007 році Spice Girls оголосили про возз'єднання та проведення туру на підтримку нового альбому «Greatest Hits». Тур приніс кожній учасниці дохід у розмірі 10 мільйонів фунтів стерлінгів. 12 серпня 2012 гурт в повному складі возз'єднався на один день і виступив на церемонії закриття літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні.

Сьогодні Емма Бантон, Мелані Сі, Джері Галлівелл та Мел Бі продовжують сольні кар’єри. Вікторія Бекхем – не лише співачка, акторка та режисерка, а також дружина знаменитого футболіста, разом з яким запустила лінію модного одягу, парфумів та косметики.

До цьогорічного Міжнародного гей-прайду екс-учасниці Spice Girls оприлюднили свої фото у футболках з написом «Proud And Wannabe Your Lover», підтримуючи спільноту та згадуючи хіт «Wannabe». 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана