Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Як правильно обставити домівку новими меблями

Як правильно обставити домівку новими меблями
09.07.2021
2006
Літо – гарний час не лише для відпустки, але й для оновлення домівки. Але перед тим, як купувати нові меблі, варто подумати про кілька простих речей.

Косметичний ремонт – до, а не після

Якщо ви давно мріяли пофарбувати стіни в інший колір або встановити стелю з вбудованим світлом – зробіть це відразу. Потім вам не доведеться шкодувати, що нові меблі пошкоджені під час ремонту. До того ж, підбирати їх зручніше під оновлені стіни, стелю чи підлогу.

Стилі та кольори сучасного інтер’єру

Про нові тренди в інтер’єрі написано безліч статей. Але слідкувати за модою та часто змінювати меблі - марнотратна ідея. Тож, обирайте те, що не набридне за рік чи навіть 10. Але в кожній кімнаті може бути свій стиль та колір: затишна фольклорна спальня, веселкова дитяча кімната, модернова вітальня, кухня в стилі мінімалізм… Головне, щоб в кожному приміщенні кольори, меблі, освітлювачі та інші деталі пасували одне до одного.



Особистий та загальний простір 


В родині у кожного має бути свій особистий куточок. Добре, коли у кожного члена родини особиста спальня, а якщо ні? Доведеться вдатися до хитрощів.

Світлі кольори та правильне освітлення візуально робить кімнати більшими. Кухню та вітальню можна поєднати в одному приміщенні. Але, якщо гості у вас бувають не дуже часто – оберіть складаний обідній стіл, зручний для щоденних трапез. В дитячу кімнату замість двох ліжок можна встановити одне двоярусне, щоб звільнити місце для ігор та спорту. Вбудована побутова техніка та підвісна аудіо- та відеоапаратура не потребують зайвого місця. А шафа-купе від підлоги до стелі збереже вам і речі, і простір в будь-якій з кімнат.

Готові меблі чи на замовлення

Вибір залежить від вашого бюджету та бажання. Меблі на замовлення коштують дорожче, зате виробник може зробити їх точно під ваші розміри та вподобання. Готові меблі легше комбінуються між собою, їх зручно обирати за каталогом товару, де вони скомпоновані за призначенням. Потім ви зможете купувати потрібні предмети окремо.

Ще один плюс готових меблів – можна спробувати зібрати їх самостійно. Ще один спосіб зекономити та водночас отримати ексклюзив – відреставрувати старі меблі самотужки. Можна пофарбувати поверхню або обтягнути тканиною, замінити фурнітуру, - і ось бабусин дерев’яний буфет стає стильним предметом інтер’єру.



Матеріали та міцність меблів


Сучасні меблі виготовляють з різних матеріалів. Не обов’язково, щоб усі корпусні меблі вдома були виключно дерев’яними,  а м’які меблі - зі шкіряною поверхнею. Натуральні матеріали – це добре, але вони потребують більш ретельного догляду; подумайте, чи ви готові до цього.

До того ж, є речі більш та менш важливі. Не варто економити на тому, від чого залежить ваш відпочинок та здоров’я: ліжка, дивани, крісла, стільці. Вони мають бути з якісних матеріалів, міцними та довготривалими. А ось меблі для передпокою чи балкону можуть бути дешевшими.

Де і як купувати меблі

Звісно, майже все ми зараз купуємо в інтернеті. Але перед покупкою краще все ж таки завітати до магазину та не лише побачити товар на власні очі, але й посидити та полежати на ньому. Адже меблі – це надовго!

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років