MONATIK запалив життя в танцювальному кліпі «Зажигать/JoMo»

MONATIK запалив життя в танцювальному кліпі «Зажигать/JoMo»
22.07.2021
3813
В кліпі, який з’явився в мережі 22 липня, головний герой спочатку не звертає уваги на цікавих людей та мальовничі пейзажі, тому що постійно дивиться в смартфон. А потім приймає рішення змінити життя:

"Я сегодня решил
Я буду зажигать
Брать что можно взять
С неба погоды не ждать
Пока драгоценное время есть здесь
Именно в этом месте
Будем вместе все
Зажигать, а не прожигать жизнь..."Зйомки проходили на батьківщині Венери Мілоської - грецькому острові Мілос. Тепла атмосфера пейзажів, яких, до речі, в кліпі понад 11, чергується з навмисними образами 28 яскравих і екстраординарних героїв. Серед них – гламурні бабусі, дітлахи, романтичні пари, а також танцюристи, які обов’язково є в кожному кліпі MONATIK. 

Як пояснюється в дописі до кліпу: «FOMO - Fear of missing out - нав'язливий страх пропустити цікаву подію або хорошу можливість, яка провокується в тому числі і переглядом соціальних мереж. JOMO - Joy of missing out - радість від втраченої можливості, закликає нас прийняти задоволення від вибору того, що ми хочемо робити (або не робити)».

Напередодні прем’єри MONATIK розповів історію створення пісні: "Замість особистого спілкування, перегляду картин навколо, насолодою декораціями, які нам дарує життя тут і зараз, все відбувається в соціальній мережі. А там стільки інформації і часто непотрібної, що голова кипить. Яка ж жахлива звичка виробилася раптово. І який же кайф одного разу її побороти. Вперше я це відчув на Кубі під час зйомок нашої відеороботи «Каждый раз». Саме там і почали приходити рядки з пісні «Зажигать». А приспів «прийшов» в Канаді під час пожежі на парковці готелю, в якому ми з дружиною жили на 24 поверсі".


Літо – час яскравих музичних відео. Нещодавно Шакіра навіть навчилась кататися на серфі заради кліпу «Don't Wait Up».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана