Золота повня 24 липня: що варто і не варто робити

Золота повня 24 липня: що варто і не варто робити
22.07.2021
4864
24 липня о 5:36 за київським часом відбудеться чергова повня. Її називають Золотим або Грозовим місяцем, Місяцем пошуку або Місяцем Йорд. Щодо останньої назви – це ім’я матері бога Тора зі скандинавських міфів, якого ми добре знаємо як героя кіносвіту Marvel. А як щодо інших назв?

Цей місяць буде золотого кольору, звісно, якщо небо буде безхмарним. Грози та зливи в липні цього року – часте явище, тож варте пам’ятати деякі поради щодо зберігання самопочуття
 
Місяць пошуку значить, що якщо хтось не знайшов собі пару – саме час це зробити. Тварини ще встигнуть народити дитинчат до холодів, а люди – посвататися та підготуватися до весілля восени. Якщо ви все ще самотні – поради, як знайти кохання під час карантину вам допоможуть. 

Але головне: ця повня – одна з чотирьох найголовніших у році і має величезний вплив на майбутнє, адже відбувається в сузір'ї Водолія. Цей знак протегує змінам. Тож це найкращий час для того, щоб позбутися старих звичок і започаткувати щось нове.Що варто робити під час повні


Планувати своє майбутнє

Інвестувати в нові проекти, укладати договори і навіть змінювати роботу

Позбуватися старих речей, прибирати в будинку або починати ремонт

Піклуватися про своє фізичне і духовне здоров'я. Займіться спортом або медитаціями, зверніть увагу на свою внутрішню і зовнішню красу.

Що не варто робити під час повні

Давати гроші в борг

Робити заготовки на зиму

Проводити медичні операції

Піддаватися емоціям, ображатися та сваритись.

До речі, туристичні польоти на Місяць незабаром стануть доступними багатьом, адже космічний туризм розвивається дуже швидко.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана