Оголошено склад зіркового журі шоу «Україна має талант»

Оголошено склад зіркового журі шоу «Україна має талант»
27.07.2021
8116
До 30-річчя незалежності України телеканал СТБ і група StarLightMedia готують новий сезон легендарного проекту «Україна має талант».

Вже відомі імена основної трійки зіркових суддів: шоумен Сергій Притула, акторка Ксенія Мішина та танцюрист Євгеній Кот. В минулі роки суддями шоу були танцюрист Влад Яма, телеведуча Слава Фролова, телеведучий Ігор Кондратюк, кулінар Ектор Хіменес-Браво, боксер В'ячеслав Узелков та співак DZIDZIO.

Як планують організатори, в різних випусках шоу до журі приєднаються люди, «яких українці називають гордістю країни: наші легенди, олімпійські чемпіони та зірки, завдяки яким прапор України піднімався на різних міжнародних аренах». Прем’єра шоу в ефірі СТБ відбудеться восени.

А поки ще можна встигнути заповнити анкету на сайті проекту.

Як йдеться в анонсі: «У кожному з нас живе велика та маленька мрія! Мрія, яка робить нас переможцями та піднімає на п'єдестали. Мрія одного, якою пишаються мільйони. Цієї осені на легендарному шоу країни дивовижні таланти об'єднає мрія!"


«Україна має талант» — талант-шоу на телеканалі СТБ. З 2009 до 2017 року вийшло дев'ять сезонів. Два останніх сезони програми були присвячені творчості дітей. В квітні 2021 року канал СТБ повідомив, що проект повертається, та оголосив кастинг. Тож чекаємо на нові таланти України та вболіваємо за наших талановитих олімпійців в Токіо.

Фото з facebook.com.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

⌚ Що звучало в ефірі

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Пахолівецька Соломія, 5 років

Допомагаємо разом

Пахолівецька Соломія, 5 років
Житомирська обл., м. Бердичів
Діагноз: нейробластома з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору