Базові прийоми для отримання ідеального мейкапу

Базові прийоми для отримання ідеального мейкапу
29.07.2021
2078
Основна ідея макіяжу – зробити зовнішність привабливішою, підкреслити переваги і приховати недоліки. І для цього ми зазвичай використовуємо продукти, які можуть зробити тон шкіри рівним і замаскувати недосконалості, почервоніння, прищі, шрами, темні кола і т. д. А також засоби, які допомагають виділити очі, вилиці, губи. Декоративна косметика на сайті Watsons.ua представлена в широкому розмаїтті, тому тут точно є продукт, який вам ідеально відповідатиме.Покроковий підручник зі створення довершеного образу

1. Основа


Вирівнювання поверхні та тону шкіри обличчя є однією з найважливіших частин косметичної процедури. Для цього слід правильно підготувати обличчя до створення стійкої основи. Спочатку слід зволожити шкіру, тобто нанести відповідний зволожуючий крем згідно вашому типу шкіри.

Потім нанесіть праймер, щоб макіяж тримався максимально довго. Далі можна переходити до накладення тональної основи, спочатку розставивши крапки, а потім рівномірно розподіливши засіб за допомогою б'юті-блендеру.

2. Маскування недоліків

Далі слід приділити особливу увагу приховуванню недосконалостей, що залишилися, і в цьому допоможе консилер. При використанні цього засобу слід переконатися, що ви застосовуєте правильну кількість консілеру за допомогою техніки, яка найкраще пасує для вашої шкіри.

Почніть з формування трикутника під очима, щоб замаскувати мішки або темні кола в цій чутливій області. Також можна нанести трохи засобу на високі зони обличчя, такі як підборіддя, ніс і лоб, щоб надати їм підкреслений ефект. Не забувайте наносити трохи на куточки губ і дрібні почервоніння.

Рівномірно розподіліть все це за допомогою пензля або спонжа. Професійна порада: вологий косметичний блендер менше вбирає продукт і допомагає краще його розподілити. Якщо ефект вас не влаштовує, не бійтеся повторно нанести консилер для щільнішого покриття.3. Очі

Після створення ідеального базового макіяжу час додати виразності вашому образу. Виберіть красиві тіні для повік, що гармоніюють з кольором ваших очей, далі нанесіть їх на повіки і ретельно розтушуйте. Для вечірнього образу віддайте перевагу блискучій підводці для очей замість звичної чорної. Додайте необхідного кольору і об'єму віям за допомогою туші. Любителькам екстра-об'єму пасуватимуть накладні вії.

4. Моделювання

Щоб підкреслити свої виграшні сторони зовнішності, використовуйте бронзатор, хайлайтер і рум'яна. По суті, мета полягає в тому, щоб завдяки грі світла і тіні створити ілюзію – тобто за допомогою макіяжу привернути увагу до певних областей, відволікаючи від інших.5. Губи

Завершальний штрих – макіяж губ. Обведіть їх олівцем і нанесіть помаду відповідного кольору. Для денного образу віддайте перевагу нюдовим відтінкам, а для яскравого або ошатного – вибирайте насичені, соковиті кольори або зупиніть свій вибір на класичному червоному. Нарешті, закріпіть макіяж фіксуючим спреєм – і все готово.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки