Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
ALEKSEEV Океанами стали

Мадонна, Елтон Джон та Дуа Ліпа засудили гомофобію репера DaBaby

Мадонна, Елтон Джон та Дуа Ліпа засудили гомофобію репера DaBaby
30.07.2021
4864
25 липня американський репер DaBaby під час виступу на фестивалі Rolling Loud звернувся до глядачів зі скандальною промовою. Він закликав увімкнути ліхтарики в смартфонах виключно гетеросексуалів, які не хворіють на ВІЛ та СНІД. При чому репер обирав відверті та образливі речення. Відразу з натовпу полетів кросівок, який майже влучив у напівоголеного репера. А вже за кілька годин піднялась хвиля обурення серед фанів та зірок шоу-бізнесу.

Мадонна навіть зателефонувала реперу особисто, як пише видання "Pop Crave".


А в Інстаграмі Мадонна написала: «Повідомлення DaBaby - якщо ви збираєтеся додати LGBTQ+ спільноті ненависті щодо ВІЛ/СНІДу, знайте факти. Після десятиліть важко здобутих наукових досліджень - зараз є ліки, що рятують життя, доступні для дітей, народжених з ВІЛ, для людей, які заражаються ВІЛ через переливання крові, брудні голки або обмін рідинами. Ці нові антиретровірусні препарати можуть зберегти людину зі СНІДом на все життя! СНІД не передається, якщо стояти поруч із кимось у натовпі. /…/ Такі люди, як ви, є причиною того, що ми все ще живемо у світі, розділеному страхом. До всіх людських істот слід ставитися з гідністю та повагою, незалежно від раси, статі, статевих уподобань чи релігійних переконань.»


На скандал відреагував і Елтон Джон: «Ми були вражені, коли прочитали про дезінформацію про ВІЛ та гомофобні заяви, зроблені на нещодавньому шоу DaBaby. Це підживлює стигму та дискримінацію та протилежне тому, що потрібно нашому світу для боротьби з епідемією СНІДу. Факти такі: ВІЛ вразив понад 70 мільйонів людей у всьому світі: чоловіків, жінок, дітей та найбільш вразливих людей у наших громадах. В Америці у геїв-чорношкірих людей є шанс на зараження ВІЛ 50% протягом усього життя. Стигма та сором навколо ВІЛ та гомосексуалізму є величезним рушієм цієї вразливості. /…/ Нам потрібно руйнувати міфи та судження, а не підживлювати їх. Гомофобні та ВІЛ-недовіри не мають місця у нашому суспільстві та індустрії, і як музиканти ми повинні поширювати співчуття та любов до найбільш маргіналізованих людей у наших громадах. Завдання музиканта - об’єднувати людей».


Дуа Ліпа минулого року записала із DaBaby ремікс на трек «Levtiating». Багато фанів вже закликали співачку видалити кліп. В історії в Інстаграмі співачка написала, що " здивована, і в жаху, і не визнає людину, з якою працювала... Нам потрібно об’єднатися, щоб побороти стигму та незнання щодо ВІЛ та СНІДу", - додала вона.

Спочатку DaBaby відповідав на звинувачення, що користувачів Інстаграму не має стосуватися те, що він каже глядачам під час живого шоу. Він навіть похизувався тим, як спритно ухилився від кросівки:


Але нарешті DaBaby написав у Твіттері: «Будь-хто, хто коли-небудь страждав від СНІДу / ВІЛ-інфекції, мав право засмучуватися. Те, що я сказав, було нечутливим, хоча я не мав наміру когось образити. Тому мої вибачення! Щодо ЛГБТ-спільноти... Я до вас не чіплятиму, добре? Ваше діло - це ваше діло.»

Читайте також, як зірки підтримують Брітні Спірс, яка збирається заміж попри своє тривале ув’язнення.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава