Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Daft Punk Get Lucky (feat. Pharrell Williams)

Біллі Айліш мало не потонула в кліпі “Happier Than Ever”

Біллі Айліш мало не потонула в кліпі “Happier Than Ever”
02.08.2021
3715
Відео на титульну композицію з однойменного альбому, яке з’явилось 30 липня, за вихідні набрало майже 10 мільйонів переглядів.

В кліпі героїня в затишній кімнаті свариться з бой-френдом по телефону. Потім відчиняє двері, через які будинок раптово заповняє бурхлива вода. Але дівчині вдається виринути на поверхню, перемогти стихію і відчути свободу та щастя. В фіналі Біллі, вдягнена в традиційний для неї одяг «оверсайз», танцює під зливою.

В тексті йдеться про нещасливе кохання, образи та проблеми дівчини, яка надто рано познайомилась з дорослим життям:
«Ти не приділяв ані краплі уваги моєї матері або подругам,
Я закинула їх усіх заради тебе, я ж була зовсім дитиною.
Ти псував все хороше,
Привласнював собі все хвилини моєї слави.
Коли я від тебе подалі,
Я щасливіше, ніж будь-коли.»Одночасно з кліпом Біллі Айліш презентувала альбом “Happier Than Ever”, що складається з 16 треків. Другий студійний альбом 19річної співачки є продовженням дебютного «When We All Fall Asleep, Where Do We Go?». Продюсером став 24річний брат співачки Фінніас О'Коннел, який є співавтором всіх пісень.

Напередодні прем’єри Біллі щиро подякувала Фінніасу та зізналась: «Це був найповніший і найглибший досвід у моїй музиці. Я люблю кожну пісню цього проекту так сильно, що мене буквально лякає думка про те, щоб викласти її у світ, щоб її могли слухати всі. Мені хочеться плакати. Я так сильно виросла у процесі створення цього альбому і зазнала стільки самореалізації та саморефлексії. Я б хотів повернутися і знову створити цей альбом, бо це були одні з найкращих ночей у моєму житті.»


Критики вже високо оцінили глибокі відверті тексти та різноманіття музичних жанрів альбому. А фани поставили новий рекорд по предзамовленню в Apple Music. Зараз в офіційному магазині Біллі альбом коштує від 11,99 доларів за СД до 55,99 доларів за СД з набором мерча. Але безкоштовно послухати можна в усіх музичних сервісах

На підтримку альбому в вересні вийде документальний концертний фільм Disney+ «Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles». А в 2022 Біллі Айліш відправиться в світове турне Америкою та Європою. Дивіться також, як в клипі на ще один трек з нового альбому «NDA» Біллі Айліш ледь не збила машина.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава