Бейонсе виклала два яскравих відео з фільму «Black Is King»

Бейонсе виклала два яскравих відео з фільму «Black Is King»
03.08.2021
3349
Рік тому вийшов американський музичний фільм та візуальний альбом «Black Is King», режисером, сценаристом та виконавцем якого є Бейонсе. На його створення співачку надихнув римейк анімаційного фільму «Король лев» 2019 року, в якому вона озвучила левицю Налу.

Фільм «Black Is King» розповідає історію молодого африканського принца, який був засланий зі свого королівства. Коли хлопець виростає, він дізнається про своє походження і під керівництвом свого містичного пращура повертає трон. Подорож принца є алегорією для африканської діаспори, яка відкриває та відновлює свою культуру та спадщину.

Фільм знімався понад рік у шести країнах на трьох континентах. Музика, танці, костюми, зачіски та декорації були розроблені для демонстрації краси та багатства культур на африканському континенті та в діаспорі. З нагоди річниці «Black Is King» на YouTube-каналі Бейонсе з’явились відразу два відео з фільму.

Кліп на ліричний трек «OTHERSIDE» розповідає початок історії. Мати ховає малюка в плетений кошик та відправляє плисти по бурхливій річці, щоб врятувати від загибелі. Малюка знаходять в джунглях та виховують в іншому племені, поки він не дізнається про своє походження та місію.Трек «MOOD 4 EVA» виконують Бейонсе, її чоловік JAY-Z, Childish Gambino та Oumou Sangaré. В кліпі знялись також мати та троє дітей Бейонсе. Картини навмисно розкішного життя в величезному маєтку чергуються з гламурними образами на тлі сучасного міста. Це відео – фантастичний мікс яскравих образів, екзотичних костюмів, народних та естрадних танців. Напередодні прем’єри «Black Is King» Бейонсе написала: «Події 2020 року зробили бачення та послання фільму ще більш актуальними, оскільки люди по всьому світу відправляються в історичну подорож. Ми всі шукаємо безпеки та світла. Багато з нас хочуть змін. Я вважаю, що, коли чорношкірі люди розповідають наші власні історії, ми можемо зрушити осі світу і розповісти свою справжню історію багатства поколінь та багатства душі, про які не розповідається у наших книгах з історії. Цим візуальним альбомом я хотіла представити елементи чорної історії та африканської традиції з сучасним поворотом та універсальним посланням, а також те, що насправді означає знайти свою самоідентичність та побудувати спадщину. Я витратила багато часу на вивчення та поглинання уроків минулих поколінь та багатої історії різних африканських звичаїв. Я молюся, щоб усі побачили красу та стійкість нашого народу.»


Бейонсе має активну політичну позицію, відстоює права темношкірих, особливо жінок. Її благодійний фонд BeyGOOD допомагає постраждалим від ураганів, поставляє воду і продовольство в Африку і надає гранти та стипендії дівчатам з неблагополучних сімей. 197 мільйонів підписників слідкують в Істаграмі за життям однієї з найвпливовіших та найпопулярніших жінок у світі.

Зараз Бейонсе 39, але її зірковий шлях почався в 17 з гурту «Destiny's Child». Невідомо, чи зможе інша юна американська зірка - Біллі Айліш - досягти рівня Бейонсе, але вона щойно випустила вже другий альбом “Happier Than Ever”.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава