Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
DOROFEEVA А я все плакала (feat. Lebiga)

Страхування власної оселі — турбота про майбутнє

Страхування власної оселі — турбота про майбутнє
05.08.2021
1969
Ціни на житло ростуть із року в рік. Недешевим є також і його ремонт. Але, на жаль, випадків пошкодження нерухомого майна дуже багато. Це може статися внаслідок вибуху газу, прориву труби, пожежі. Якщо раптом із помешканням щось трапиться, наскільки швидко ми здатні відновити його? Чи кожен із нас має необхідну суму, щоб без зайвих зволікань повернутися до комфортних умов проживання?

Насправді, дуже просто зробити так, аби грошовий запас завжди був доступним. Для цього слід застрахувати своє житло в надійній компанії. Тоді можна спокійно відправлятися на роботу або в подорож. Оформити договір про страховий захист доступно не тільки для власного помешкання, але й для орендованого.


Як швидко застрахувати своє майно

Надійні страхові компанії України для економії часу своїх клієнтів пропонують оформити договори онлайн. Наприклад, поліс страхування житла від СК VUSO можна придбати на офіційному сайті. Для цього треба скористатися спеціальним онлайн-калькулятором і розрахувати попередню вартість.

У форму вносять інформацію про те, що буде застраховано: нерухомість у цілому, оздоблення, предмети домашнього вжитку, відповідальність перед третіми особами.

Далі слід обрати розмір виплати, який клієнт отримає в разі настання страхового випадку. Від цієї суми залежатиме ціна поліса. Після цього до спеціальних граф варто внести особисті дані (ПІБ, телефон, e-mail, місце проживання, адресу нерухомості, що страхується) та додаткову інформацію про особливості страхового пакета (своє чи орендоване майно, наявність чи відсутність франшизи, термін дії договору, тип оплати).

Спеціалісти страхової опрацюють ці дані, після переказу грошей поліс можна буде отримати за вказаною адресою.

Ціни та гарантії провідних компаній

У страхових компаніях розмір виплат формують по-різному. Наприклад, цінова політика СК VUSO така:

• мінімальна вартість поліса на страхування нерухомості, оздоблення, предметів домашнього вжитку, або відповідальності – 792 грн на рік;

• максимальний розмір виплати в такому разі становитиме 250 тис. грн;

• на відновлення нерухомості – 112 500 грн;

• на ремонт або придбання предметів домашнього вжитку – 37 500 грн, на оздоблення – 75 000 грн, на відповідальність перед третіми особами – 25 000 грн.

Максимально клієнт може застрахувати нерухомість на 3 млн грн. Вартість такого поліса буде складати 9 456 грн на рік.Що робити, якщо настав страховий випадок

Якщо трапилося лихо, варто викликати аварійні служби (залежно від характеру ушкоджень) та проінформувати свою страхову компанію (впродовж 24 годин) про настання критичної ситуації. Консультанти фірми детально розкажуть про те, що робити далі. І вже тоді можна буде діяти відповідно до вказівок.

Наступний етап — збирання необхідних документів, що зможуть підтвердити, що власники майна ніякого відношення до того, що сталося, не мають. Це може бути висновок експертів про раптовий прорив труби або виникнення короткого замикання. Також додається заява на отримання компенсації та копії особистих документів власника житла.

Потужні компанії гарантують своїм клієнтам, що відшкодування буде здійснено швидко та в повному обсязі.

Як обрати надійну страхову

Обираючи компанію, слід чітко розуміти: страхування тільки тоді матиме сенс, якщо ця організація в разі настання критичного випадку дійсно виплатить компенсацію. Тому варто обрати фірму, що давно працює на страховому ринку нашої країни та займає провідні місця в рейтингах.

Серед таких можна виділити СК VUSO, що вже понад 20 років обслуговує клієнтів, має 30 представництв у різних містах України та більше ніж 400 кваліфікованих співробітників. Компанія досягла фінансової стабільності — її активи в 4 рази перевищують страхові резерви. Але не це головне, а те, що 95% її клієнтів задоволені рівнем послуг, вони отримують грошові виплати в найкоротший термін. Тому поліс від СК VUSO — запорука надійного захисту.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки