Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Benson Boone Beautiful Things

The Weeknd опинився в небезпеці в кліпі «Take My Breath»

The Weeknd опинився в небезпеці в кліпі «Take My Breath»
06.08.2021
3623
Відео вже набрало майже 2 мільйони переглядів за перші 6 годин. Від нього відмовились американські кінотеатри, адже в кліпі є ефект стробоскопу, який є небезпечним для хворих на епілепсію глядачів. 

Герой кліпу теж в небезпеці. Він знайомиться з привабливою дівчиною в нічному клубі. В кадрі з’являється прилад, на екрані якого стрімко зростає рівень ризику; при цьому «небезпека» написано російською.Всі танцюють, час від часу дихаючи невідомою речовиною через кисневі маски. В окремій кімнаті ми бачимо помаранчеві балони – за російською системою маркування, в таких зберігають циклопропан. У минулому він використовувався як засіб для наркозу у суміші з киснем та іншими газами. Внаслідок високої небезпеки вибуху та негативного впливу на серце зараз його замінюють іншими препаратами. В фіналі дівчина намагається задушити партнера своїми довгими косами, і він ледь не гине. 

Про небезпеку йдеться і в тексті пісні:

Це як сон, що вона відчуває зі мною
Вона любить бути на межі
Мені подобається її фантазія
Але раптом мила каже
Забери моє диханняThe Weeknd анонсував новий трек дуже лаконічно. Наприклад, в рекламному ролику за участю жіночої команди США з легкої атлетики на Олімпіаді в Токіо є тізер: «Від цих жінок у вас захопить дух».   Канадський співак The Weeknd, чиє справжнє ім’я Ейбел Макконен Тесфає, почав карьєру в 2010, в 2020 випустив вже четвертий студійний альбом «After Hours», а в 2021 зробив кілька гучних колаборацій.

Останнє відео, в якому Дожа Кет та The Weeknd погралися в богів, набрало 54 мільйона переглядів за 6 тижнів.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки