Браян Адамс зняв Ріту Ору, Шер та Іггі Попа для календаря Pirelli на 2022 рік

Браян Адамс зняв Ріту Ору, Шер та Іггі Попа для календаря Pirelli на 2022 рік
10.08.2021
2592
Щороку один з відоміших в світі календарів знаходить нового фотографа, моделей та тему для зйомки. Видання на 2022 рік придумав та зняв рок-музикант та, виявляється, професійний фотограф, 61-річний Браян Адамс.

В якості моделей Адамс запросив переважно колег по сцені. На сторінках календаря з’явяться «жива легенда року» 71-річний Іггі Поп, 75-річна красуня Шер, юні співачки Ріта Ора, Калі Учіс, Saweetie, дружина Ілона Маска Граймс та інші.Як розповів Браян, він шукав ключові моменти з життя зірок – те, як вони об’єднуються заради роботи, миті до виходу на сцену або відпочинок під час турне. Загальна тема календаря – «в дорозі» («On the Road»).

Фото з pirellicalendar.pirelli.com.

Календар Pirelli, який іноді називають "The Cal" видається британською «дочкою» італійської компанії-виробника шин Pirelli з 1964 року (з перервою з 1975 по 1983 роки). Спочатку на його сторінках з’являлись лише оголені дівчата, але в останній час стиль календаря змінився на більш стриманий. Тиражі дуже невеликі, календар розсилається лише обраним. Тому пересічним громадянам отримати його можна лише на аукціонах за дуже великі гроші.

В 2016 році вийшла книга Філіпа Даверіо «50 Years of Pirelli Calendar». Яскраве подарункове видання вагою майже 5 кг коштує біля 100 євро, адже вже є рідкістю. Але презентацію книги можна подивитися безкоштовно (обережно: в відео є оголена натура).Щодо незвичної роботи інших зірок – нещодавно Бейонсе виклала два яскравих відео з фільму «Black Is King», в якому вона є режисером, сценаристом та виконавцем.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава