Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Як реперка alyona alyona власноруч відмивала Софійську площу

Як реперка alyona alyona власноруч відмивала Софійську площу
12.08.2021
2968
Після того, як alyona alyona розповіла власну версію хуліганського дрифту на Софійській площі в Києві, виконавиця відчула критику з боку громадськості та навіть її власних фанатів. У відповідь alyona alyona показала, як вона з командою власноруч відмивала бруківку 12 серпня.

В себе на сторінці вона написала: «Любиш кататись, то люби і саночки возити! Файно — коли прибереш за собою. Круто — коли прибереш за іншим. Ідеально — коли не смітиш! Дякую @redbullua , які відправили техніку прибирати на площу, але тепер діло йде до суду. А ми й досі не почули ніякої публічної інформації від них про те, як це все так «цікаво» склалося і чи був у них офіційний дозвіл, в наявності якого вони мене запевняли. Ми з моєю командою і підписниками добре справлялися, відмиваючи бруд і несемо відповідальність за свої вчинки. А чи зможуть тепер хейтери відмити той бруд, яким закидували мене останні 2 дні?»


Дрифт стався 10 серпня, тоді ж в мережі з’явилися кліп «Заплутались», створений в колаборації з KRUTЬ (25-річною співачкою та бандуристкою Мариною Круть з Хмельницьку). У відео дівчата їдуть лісом у відкритому авто та співають. На початку кліпу є текст: «Всі зйомки відбувались у супроводі і під наглядом на низькій швидкості. Не відтворюйте такого у реальному житті, пристібайте паски безпеки та не порушуйте правил дорожнього руху.»В тексті пісні є майже пророцтво:
«Дороги звели, розвели
Аби ж знати, як краще
А як це?
Ніхто не розкаже
Заплутались
Аби знати, де й коли ти падатимеш
Землю з під ніг замінити б на воду»

Про події на Софійській площі в Києві напередодні читайте тут

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана