Як реперка alyona alyona власноруч відмивала Софійську площу

Як реперка alyona alyona власноруч відмивала Софійську площу
12.08.2021
2915
Після того, як alyona alyona розповіла власну версію хуліганського дрифту на Софійській площі в Києві, виконавиця відчула критику з боку громадськості та навіть її власних фанатів. У відповідь alyona alyona показала, як вона з командою власноруч відмивала бруківку 12 серпня.

В себе на сторінці вона написала: «Любиш кататись, то люби і саночки возити! Файно — коли прибереш за собою. Круто — коли прибереш за іншим. Ідеально — коли не смітиш! Дякую @redbullua , які відправили техніку прибирати на площу, але тепер діло йде до суду. А ми й досі не почули ніякої публічної інформації від них про те, як це все так «цікаво» склалося і чи був у них офіційний дозвіл, в наявності якого вони мене запевняли. Ми з моєю командою і підписниками добре справлялися, відмиваючи бруд і несемо відповідальність за свої вчинки. А чи зможуть тепер хейтери відмити той бруд, яким закидували мене останні 2 дні?»


Дрифт стався 10 серпня, тоді ж в мережі з’явилися кліп «Заплутались», створений в колаборації з KRUTЬ (25-річною співачкою та бандуристкою Мариною Круть з Хмельницьку). У відео дівчата їдуть лісом у відкритому авто та співають. На початку кліпу є текст: «Всі зйомки відбувались у супроводі і під наглядом на низькій швидкості. Не відтворюйте такого у реальному житті, пристібайте паски безпеки та не порушуйте правил дорожнього руху.»В тексті пісні є майже пророцтво:
«Дороги звели, розвели
Аби ж знати, як краще
А як це?
Ніхто не розкаже
Заплутались
Аби знати, де й коли ти падатимеш
Землю з під ніг замінити б на воду»

Про події на Софійській площі в Києві напередодні читайте тут

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Пахолівецька Соломія, 5 років

Допомагаємо разом

Пахолівецька Соломія, 5 років
Житомирська обл., м. Бердичів
Діагноз: нейробластома з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору