Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
RIO Shine On

Тіна Кароль та Олександра Заріцька з гурту KAZKA представили пісню «Зірочка»

Тіна Кароль та Олександра Заріцька з гурту KAZKA представили пісню «Зірочка»
13.08.2021
14177
13 серпня Тіна Кароль та Олександра Заріцька, фронтвумен гурту KAZKA, завітали до Хіт FM, щоб особисто представити сумісну пісню «Зірочка».

Під час відпустки ранкового шоу «Хеппі ранок» гостей приймала ведуча Аня Лісовська. Виявилось, що Тіна – рання зірочка, а Саша – навпаки. Співачка навіть поскаржилась у сторіз в Інстаграмі, що надто рано прокинулась, та запропонувала на законодавчому рівні встановити час пробудження хоча б на 8 ранку.Потім гості розповили, що хвилювались перед стартом пісні та альбому. Але «максимально кайфонули від результату, адже вийшла не літня, не зимня, а взагалі міжсезонна, універсальна, солдатська, хорова композиція», - пожартувала Тіна. «Це лайтовий український танцювальний вайб. Вона завжди принесе хороший настрій та розрадить в будь-якої ситуації».Олександра Заріцька написала: «Я дуже пишаюсь результатом нашої спільної творчості. Ще не так давно ми й самі були в ролі молодих артистів. Гурт KAZKA пройшов не довгий, але тернистий шлях. І ми знаємо не з чуток, як складно молодим музикантам доносити свою творчість до багатомільйонної аудиторії. Тому, ми з радістю вирішили підтримати проект «Молода кров» і приєднатися до чудової ініціативи Тіни. Ми впевнені, що наш спільний трек «Зірочка» - відмінний старт цього великого і такого важливого для всіх музикантів проекту.»


Україномовний альбом дуетів «Молода кров» приурочений до 30-річчя Незалежності України. В альбом увійшли україномовні пісні Тіни Кароль з артистами нової формації. Це Wellboy, Latexfauna, Юрій Самовілов, Ivan Navi, Аліна Паш, гурт KAZKA та Nikita Lomakin. Місія цих колаборацій у тому, щоб поповнити каталог української музики сучасними піснями, а також відкрити для широкої аудиторії нові імена. Альбом «Молода кров» вже доступний для передзамовлення в Apple Music.

Напередодні Тіна Кароль представила альбом та артистів в відео:


Наостанок гості зазнались, що не вірять в забобони щодо п’ятниці, 13. А ви, якщо вірите – читайте, як пережити цей день.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана