Елтон Джон та Дуа Ліпа в кумедному кліпі «Cold Heart»

Елтон Джон та Дуа Ліпа в кумедному кліпі «Cold Heart»
17.08.2021
9355
74-річний Елтон Джон не збирається йти на пенсію. Він пише нові пісні або переробляє старі. Так нова пісня «Cold Heart» зроблена з використанням семплів великих хітів "Sacrifice", "Rocket Man", "Kiss the Bride" і "Where's the Shoorah?" Метр запросив до колаборації 25-річну Дуа Ліпу, а також австралійських музикантів із тріо PNAU.

Трек в диско-фанковому стилі виявився трохи дивним, а кліп взагалі ошелешує. В анімаційному відео чотири людини-коти танцюють в космосі, повз них пролітають єдинороги, метелики та зірки, величезні квіти та дерева кліпають очима. А дуже схожі на реальних, але анімовані Елтон та Дуа відчиняють двері в цей божевільний світ.  Сумний текст трохи заперечує кумедному візуальному ряду:

«Холодне, холодне серце,
Що зачерствіло через тебе.
Є речі, крихітко, які здадуться кращими,
Якщо їх просто пережити»

Отже, подивіться самі:За оцінкою Billboard, трек став улюбленим музичним релізом минулого тижня, відео теж продовжує набирати перегляди. Отже, поєднання аудиторії «рокетмена» з фанатами красуні Дуа Ліпи стало успішним.

Елтон Джон напередодні прем’єри написав: «Дуа, я тебе обожнюю, і це був неймовірний досвід, коли зробили це разом. Я не можу дочекатися, коли ви всі це почуєте!»


Дуа Ліпа теж щиро подякувала партнерові: «Елтоне, ти мій друг і мій герой, і я ніколи не думала, що зможу сказати це насправді. Дякую за всю твою любов та підтримку. Вдячна за створення музики з тобою в цьому житті!»


Щодо інших експериментів в шоу-бізнесі – вічно молода королева по-музики Мадонна вчора відсвяткувала 63-річчя.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки