Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Брітні Спірс звільнилась від опіки та спростувала чутки про вагітність

Брітні Спірс звільнилась від опіки та спростувала чутки про вагітність
18.08.2021
3908
Батько співачки Джеймс Спірс нарешті оголосив про намір добровільно відмовитися від опікунства над нею. «Незважаючи на те, що пан Спірс є постійним об’єктом невиправданих нападів, він не вірить, що публічна боротьба з його донькою за його службу в якості її захисника буде в її інтересах», – йдеться в резолюції суду в Лос-Анджелесі.

Джеймс керував кар’єрою та навіть особистим життям Брітні. В тому числі – забороняв виходити заміж. Більшість фанатів вважали, що батько використовує доньку задля власного збагачення.

Дівчина неодноразово заявляла, що мріє вийти заміж за її бойфренда Сема Асгарі та народити дітей попри усі заборони. Тож, коли було оголошено про рішення Джеймса, фанати відразу заговорили про вагітність Брітні.

Але зірка спростувала чутки в допису до чергового відвертого фото, які останній час дуже часто з’являються в її Інстаграмі. Водночас вона подякувала фанатам за підтримку кампанії  #freebritney: «Ні, я не збільшила груді... І я не вагітна... Я впевнена, що вам цікаво, навіщо мені відкривати своє тіло зараз... Я хотіла бачити себе легкою, оголеною, такою, якою я народилась… Біль, сльози і важкі тягарі - це не я. Я - жінка, красива чуйна жінка, якій потрібно подивитися на себе в чистому вигляді. Ні, я не збираюся робити фотографії топлес до кінця свого життя, тому що це буде нудно, але це допомагає, коли вам потрібно просвітитися… Кампанія «#freebritney» розпочалася з усіх ваших дивовижних рожевих сорочок 3 роки тому. У цьому русі є набагато глибший сенс, ніж ви можете собі уявити. Мої шанувальники завжди були настільки дивовижними, я вас усіх люблю».


Сем Асгарі – модель та фітнес-тренер, з яким Брітні познайомилась в 2016 році на зйомках кліпу «Slumber Party». Він молодший за співачку на 12 років. Чутки про те, що Сем та Брітні заручені, з’явились вже давно. Але пара поки не підтвердила це, хоча й не спростувала. У Брітні Спірс вже є два сина від Кевіна Федерлайна, з яким була одружена 2 роки. Співачка натякала, що Сем Асгарі теж бажає дітей, адже «виглядає як справжній батько».


Читайте повну історію тривалого ув’язнення Брітні Спірс

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана