Андреа Бочеллі заспівав з Тіною Кароль та Джамалою, а MONATIK став Заслуженим артистом

Андреа Бочеллі заспівав з Тіною Кароль та Джамалою, а MONATIK став Заслуженим артистом
25.08.2021
4662
22 серпня 7 легенд зі сфер культури і спорту, що багаторічною працею та своїм покликанням представляють нашу країну у світі, отримали нове звання від президента України — «Національна Легенда». Це футболіст та тренер Олег Блохін, керівник ансамблю Вірського Мирослав Вантух, художник Іван Марчук, балерина Олена Потапова, композитор Юрій Рибчинський, співачка Софія Ротару та (посмертно) композитор Мирослав Скорик.

А 24 серпня в Маріїнському парку відбувся благодійний концерт італійської зірки Андреа Бочеллі «Голос моєї душі». Місія заходу була благодійною. Зібрані кошти будуть спрямовані на створення центру сучасного мистецтва – музею Івана Марчука. Концерт відвідали президент України Володимир Зеленський з дружиною і були «вражені дивовижною силою його співу.»


Тіна Кароль проанонсувала свій виступ в пості до Дня Незалежності: «З Днем Народження, Україно! Дивимося концерти та святкуємо разом! Також спостерiгайте за сторiз, буду спiвати в дуетi з @andreabocelliofficial».


Джамала була більш схвильована колаборацією з Бочеллі: «Колись в Тоскані на одному з концертів я подарувала @andreabocelliofficial свою платівку For Every Heart. Він точно цього не пам’ятає, а для мене ця зустріч була особливою. Я щаслива, що маестро обрав саме мене і сьогодні, вже за декілька годин, на День Незалежності ми разом заспіваємо одну з його видатних пісень.»


Також в святкові дні було вручено ще багато нагород за значний особистий внесок у розвиток держави. Так, звання «Заслужений артист України» отримали в тому числі співачка Тоня Матвієнко та співак Дмитро Монатик.

MONATIK виклав момент нагороди з дописом: «Для мене це велике досягнення! Щиро дякую всім за підтримку, мотивацію та віру».


До речі, останній кліп MONATIK «Зажигать/JoMo» набрав вже понад 6 мільйонів переглядів.

Фото з facebook.com.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана