Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Inna Cola Song (feat. J Balvin)

Юлія Саніна представила Хеппі Ранку кліп «7 вітрів»

Юлія Саніна представила Хеппі Ранку кліп «7 вітрів»
31.08.2021
3368
Фронтвумен THE HARDKISS розповіла, що з прем’єри розпочинається святкування 10-річчя гурту, адже дні народження рахуються від виходу першого кліпу «Babylon». Святкування розтягнеться на рік, адже, як сказала Юлія Саніна: «Ми півтора року сиділи без концертів на цих локдаунах, а тепер дорвалися до людей, концертів та співів, тому поки можна – ми будемо гасати Україною».

Карпова запитала гостю, чи пам’ятає вона, як святкувала свої 10 років. Саніна згадала: «Мені подарували ляльку та дитячу Біблію – щоб і духовне, і мирське. Лялька була просто пупсом, і я назвала його народним українським ім’ям Ерік.»Далі співачка розповіла про святковий тур, який охоплює 25 міст і завершиться 18 червня 2022 року в Києві на стадіоні «Олімпійський». На концертах лунають пісні з нового альбому "Жива і не залізна", а також найкращі хіти за 10 років існування THE HARDKISS. Тур розпочався в Чернігові 26 серпня. 


Карпова запитала, чи бачить співачка людей в залі, коли на неї світять софіти. Саніна відповіла: «Світло – це одна з наших фішок. Зрозуміло, що наші концертні зали взагалі виглядають «не айс» і їх потрібно апгрейдити. Тому ми веземо фури зі світлом і сценою. Світло – це особливий акцент, але я іноді прошу нашого світловика прибирати світло, аби побачити все, що відбувається. Для мене «ай контакт» дуже важливий, я люблю вибирати людей в залі, щоб співати особисто їм.»

Кліп «7 вітрів» змонтований з виступу на фестивалі Atlas Weekend 2021. Дозйомки проводились в Київському музеї авіації. Дивіться, що з цього вийшло.Ведучі Хеппі Ранку поцікавились, що в кліпі робить велосипед. Саніна зізналась: «Ми любимо сюрреалізм, абсурд, фанатіємо від Далі, тому чого б не з’явився велосипед серед літаків і гвинтокрилів? Якщо ми починаємо в літаку співати пісню, це було б занадто логічне прибути на літаку на концерт. Тому я виходжу з літака, сідаю на підборах на велосипед і їду на концерт – як у звичайному житті.»

Дивіться також, як фронтмен гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець презентував Хеппі Ранку рожевого фламінго та шалений кліп на пісню «ЛітоКамон».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років