Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Sam Smith I'm Not The Only One

Що потрібно мати і що повинно бути в автомобілі

Що потрібно мати і що повинно бути в автомобілі
01.09.2021
2726
Питання особливо актуальне для водіїв-початківців, але й для досвідчених автовласників тут знайдеться кілька цікавих ідей, які допоможуть запобігти найбільш прикрим випадкам в дорозі.

Обов’язковий набір автомобіліста

Скоро в Україні запровадять обов’язковий техогляд при якому потрібно мати в автомобілі:

- у легкових авто - двокілограмовий порошковий вогнегасник ВП-2 (менший вогнегасник не підходить згідно відповідної постанови Кабінету Міністрів України 1997-го року)

- аптечку - вірогідно буде вимагатися європейська комплектація, шукайте аптечку з поміткою “євростандарт”

- аварійний знак, теж краще взяти євростандарт

- жилет сигнальний

На випадок смерті акумулятора

Ближче до холодів популярною стає проблема із запуском авто. На випадок сівшого акб для авто вдома потрібно мати зарядний пристрій для акумуляторів. Автомобільний зарядний пристрій слід вибрати трохи більшої потужності, ніж потрібно для вашого акумулятора. Це дозволить не тільки швидше зарядити пристрій, але й продовжить термін його роботи.

Особливо корисний вид зарядних під назвою “бустер для авто” - це зарядка по типу павербанку, яку можна просто покласти зверху на сівший акумулятор і він заведеться. Ну а якщо це надто дороге задоволення то доведеться розраховувати на допомогу іншого автомобіліста і дротів прикурювачів або ж буксирного тросу - теж важливі речі, які потрібно мати в авто.На випадок пробитих коліс

За допомогою домкрата ви зможете замінити колесо на запаску. Але що як пробите не одне колесо? Компресор допоможе швидко підкачати колеса і цього буде достатньо, щоб доїхати до шиномонтажки. Якщо ж поблизу немає цивілізації, доведеться попсути шини герметиком, який надійно закриє всі дірки.Розхідники

Моторне масло, каністра з бензином, ізоляційна стрічка, склоомивачі, дистильована вода, антифриз, засоби від комах, універсальні та проникаючі смазки, очисники і поліролі.

Якщо потрібно чекати на допомогу

Насправді корисно мати з собою каністру з водою і якусь їжу, що не псується. Це дозволить дочекатися допомоги у найбільш екстремальних умовах. Корисною дрібницею буде інспекційний ліхтар. З його допомогою можна подати сигнали про допомогу, закріпити на даху авто магнітом, та й просто освітити простір.Корисні дрібниці для автомобіліста

Робочі рукавички-вампірки в латексі, щітка-скребок, ганчірки з мікрофібри. Сумка, особливо сумка-органайзер для багажника, з купою відділень в яких можна розсортувати весь багажник.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана