Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Повернення гурту ABBA: новий альбом та інноваційний тур

Повернення гурту ABBA: новий альбом та інноваційний тур
03.09.2021
4203
Нещодавно культовий гурт 70-х АВВА оголосив про возз’єднання та випуск нового альбому після 40-річного мовчання. Музиканти опанували сучасні медійні інструменти, навіть створили акаунт у TikTok, який за лічені дні набрав майже мільйон підписників.

Новий студійний альбом «Voyage» з 10 пісень вийде 5 листопада перед світовим турне, яке вже назвали революційним. Справа в тому, що учасники гурту виступатимуть у вигляді голограм. Продаж квитків почнеться 4 серпня після виходу альбому на сайті проєкту. А прем'єра відбудеться в травні 2022 року в Лондоні.

Дві пісні з альбому вчора з’явилися в мережі. Lyric Video на трек «Don't Shut Me Down» вже набрало 1,5 мільйонів переглядів.  Кліп на пісню «I Still Have Faith In You» вже подивились понад 3,5 мільйони разів. Відеоряд зібраний з фрагментів старих виступів та фото учасників гурту.Гурт АВВА з’явився в Швеції в 1970 році. Назва є акронімом з перших літер імен учасників: Агнета, Б'єрн, Бенні, Анні-Фрід. Засновниками гурту були музиканти, співаки й автори пісень Б'єрн Ульвеус і Бенні Андерссон. Потім до них приєднались співачки Анні-Фрід Лінгстад та Агнета Фельтскуг. В грудні 1982 вийшов останній записаний разом сингл ABBA.

Новий ріст популярності ABBA, як і всієї музики часів диско-буму, почався в 1992. За повідомленнями мас-медіа, у 2000 році ABBA відмовилася від контракту на навколосвітню серію виступів «старим, добрим» складом вартістю майже 1 млрд доларів США. У жовтні 2016 учасники гурту оголосили про возз'єднання, з 2018 почали працювати в студії. В Інстаграмі вони поділились враженнями про зустріч та спільну роботу.


До речі, вік артистів – від 71 до 76 років, але він не заважає бути популярними серед фанатів різного віку. Саме так, як юний вік учасників українського гурту Open Kids не завадив їм взяти участь у соціальному проекту щодо інтернет-безпеки

Фото з https://www.facebook.com

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана