Як прийти до тями після відпустки: корисні лайфхаки

Як прийти до тями після відпустки: корисні лайфхаки
06.09.2021
2259
Оксамитовий сезон у розпалі, а отже, пора відпусток добігає завершення. Якщо ви нещодавно повернулись з відпустки або тільки плануєте її, наші лайфхаки стануть вам у нагоді. Розбираємось, як швидко прийти до тями по поверненню з відпочинку!
 
Швидку та безболісну адаптацію до роботи краще планувати разом із відпусткою. Оптимальним часом відпочинку вчені вважають 2-3 тижні, кілька днів з яких варто виділити на повернення до звичного ритму життя.
 
Підготуйте для себе подарунок, який підніме вам настрій по поверненню – його можна навіть залишити в офісі. Це може бути новий предмет одягу, книжка, квиток на виставу тощо. Чим не привід для усмішки в перший же робочий день?
 
Не повертайтесь на роботу у понеділок. Це і так непростий день, а після відпустки він, як і весь тиждень, здаватиметься вам нескінченним. А от взявшись до роботи з середи або четверга, ви мінімізуєте стрес завдяки короткому робочому тижню.


 
Останні дні відпустки проведіть за неквапливим розбиранням валіз, приготуванням чогось смачненького тощо. Якщо ваш відпочинок був активним – потіште себе спокійними днями за переглядом цікавих фільмів. Якщо ж більшу частину відпустки ви провели, лежачи на сонечку біля моря чи басейна – саме час розім’ятись на прогулянці чи активних іграх на свіжому повітрі.

Не вимагайте від себе забагато в перші дні роботи та не гнівайтесь на себе, якщо ваша продуктивність вас не тішить. Розпочніть із нескладних задач, планування, відповідей на листи та спілкування з колегами, розпитайте у них про новини у компанії.
 
Подовжуйте собі відчуття відпустки. Адже повернення до робочого ритму зовсім не означає цілковите обмеження свободи! Поки погода дозволяє, заплануйте собі пікнік з друзями або навіть вечірку на вихідних, почніть читати книжку, на яку не вистачило часу у відпустці, частіше бувайте на свіжому повітрі та біля води. 
 
А ще, не забувайте час від часу повертатись до приємних спогадів, переглядаючи фото з відпустки.


 
До речі, читайте також корисні лайфхаки про те, як зберегти хороше самопочуття під час різкої зміни погоди.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава