Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

Культовий фільм «Матриця» повертається: 180 варіантів тизерів

Культовий фільм «Матриця» повертається: 180 варіантів тизерів
10.09.2021
3618
У фільмі «Матриця: Воскресіння» основою сюжету знову стане протистояння головних героїв комп'ютерній програмі «Матриця», яка встановила контроль над Землею. Є версія, що в новій стрічці має з'явитися молодий Морфеус (якого раніше грав Лоренс Фішберн), але це не точно. В головних ролях: 57-річний Кіану Рівз (Нео) та 54-річна Керрі-Енн Мосс (Трініті).

Кіану Рівз розмістив в Інстаграмі кілька кадрів з нового фільму.


Напередодні був запущений сайт, на якому можна подивитись один з 180 варіантів тизерів. Для цього треба обрати колір пігулки, яку Морфеус пропонував Нео під час першої зустрічі.

Офіційний трейлер фільму вражає:«Матриця» - культовий фільм 1999 року, який зняли сестри Вачовскі (тоді ще брати Вачовскі). Станом на сьогодні стрічка посідає 16 сходинку в списку 250 найкращих фільмів за версією IMDb.

Успіх «Матриці», як вважають критики, мав багато підстав. Вачовскі написали сценарій за найкращими канонами жанру кіберпанку. Фільм постійно створював інтригу, тримаючи глядача в напруженні. Його фінал залишав простір для продовжень, але робив «Матрицю» цілком самодостатнім твором. Візуальна досконалість і екшен-сцени створювали досі небачене видовище. Крім того, «Матриця» вийшла в час, коли персональний комп'ютер вже увійшов до життя західної людини, але все ще сприймався як дещо нове. Свій внесок зробили і ЗМІ, регулярно нагадуючи про «Проблему-2000» і прийдешнє підпорядкування всього життя комп'ютерам.

Фільм отримав чотири «Оскари», шість нагород MTV Movie Awards (в тому числі за головні ролі) та купу інших премій. А головне – став культовим. В 2003 році вийшло продовження: «Матриця: Перезавантаження», а за півроку «Матриця: Революція». І ось 21 грудня 2021 року на екрани виходить «Матриця: Воскресіння».

Читайте також рейтинг акторів Голлівуду: хто скільки заробляє

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана