Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Shumei Вище хмар

Як вибрати ідеальний годинник для бігу

Як вибрати ідеальний годинник для бігу
09.09.2021
1880
Біг дуже корисний вид спорту. Все, що вам потрібно - це взуття та доречний одяг, щоб почати свою пригоду. Однак, щоб постійно стежити за своїми результатами, варто купити спортивний годинник, який вимірює калорії та дозволяє використовувати безліч інших професійних функцій. У цьому мануалі ви дізнаєтеся, як вибрати найкращу модель.

Бігуни часто ставлять питання, а який годинник працюватиме найкраще під час бігу. Безумовно, варто вибирати моделі високого класу, які відрізняються великим функціоналом, а також цікавим дизайном. Ось які елементи слід враховувати, щоб отримати максимальне задоволення від покупки.

Лічильник калорій - основна функція в будь-яких спортивних годинниках. Завдяки цьому легко можна перевірити ефективність тренувань і дізнатися, чи можна дозволити собі перекус протягом дня.

GPS. Хороший спортивний годинник вимірює пройдену відстань і навіть покаже її на карті завдяки мобільному додатку.

Компас. Функція, яка дозволить вам зорієнтуватися на місцевості. Серед бігунів чимало любителів лісових або гірських маршрутів, де іноді легко втратити орієнтири.

Моніторинг серцевого ритму. Безпека - понад усе під час бігу. Обладнаний таким чином годинник дозволяє постійно аналізувати свій стан.

Додаткові функції. Вибір сучасного годинника означає доступ до багатьох різних функцій. Ніщо не заважає вибрати водостійку модель або будь-яку іншу. Сьогодні легко можна купити просунуті моделі, які забезпечать всі перераховані зручності, а також тривалий час роботи від одного акумулятора.

Гарною пропозицією може бути, наприклад, годинник для бігу Garmin. Це чудова модель для найвимогливіших, які особливо піклуються про найвищу якість. Усі експерти інтернет-магазину deka.ua наголошують, що годинник Garmin є найпопулярнішим серед професійних бігунів. Однак ніщо не заважає любителю, який тільки робить перші кроки в бігу, обрати моделі цього відомого виробника. Вони ідеально підходять для вулиці, бігової доріжки і будь-якої іншої місцевості.

Сьогодні можна легко купити годинник для бігу онлайн. Це надзвичайно зручно, адже навіть не потрібно виходити з дому. Вибір магазину Deka.ua може бути чудовою пропозицією. Асортимент продукції дуже широкий, тому кожен бігун вибере модель, що ідеально відповідає вашим вподобанням.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана