Танці з зірками: конфлікт MÉLOVIN та Кухар, дует Ірини Білик з колишніми та виліт першої пари

Танці з зірками: конфлікт MÉLOVIN та Кухар, дует Ірини Білик з колишніми та виліт першої пари
13.09.2021
2027
Другий прямий ефір шоу «Танці з зірками» був не менш яскравим за попередній. Вечір був присвячений темі кохання, а учасники ділилися особистими любовними історіями.

Найбільш успішними танцівниками судді назвали актора Артура Логая та співака Дмитра Кадная – пари цих учасників набрали по 21 балу.

Трохи відстала від них співачка Lida Lee, яка отримала від журі 19 балів. Ну а найгірша оцінка знову у Олексія Суровцева – спортсмен набрав всього 12 балів.

Також глядачам повідомили про заміну учасниці Анастасії Оруджової. Дівчина пошкодила зв'язки і більше не зможе брати участі у проєкті. Замість неї виступатиме гумористка Олександра Машлятіна, яка цього ефіру мала імунітет до вильоту.

Першою парою, яка залишила проєкт, стала пара гумориста Івана Люлєнова та Яни Цибульської. Від журі вони отримали 15 балів, однак глядачі своїм голосуванням не врятували пару.Не обійшлося і без сюрпризів. Так, найепатажніший учасник MÉLOVIN, який минулого ефіру подарував Катерині Кухар справжнє свиняче серце, цього разу теж прихопив подарунок для балерини. У червоній коробці цього разу були наручники – співак аргументував подарунок тим, що ефір присвячується коханню і ця річ припаде до душі Катерині та її чоловікові. Однак, суддя знову не оцінила такого жесту та розкритикувала вальс MÉLOVIN, дорікнувши йому у лінощах.

Ще одним сюрпризом став виступ ведучої балкону на цьому ефірі, співачки Ірини Білик. Наприкінці ефіру вона виконала свою популярну пісню «Нас нет» разом із колишнім чоловіком Дмитром Дікусаром. Виступ присвятили коханню, яке зародилося 14 років тому на цьому паркеті. За роялем під час виступу був ще один колишній Ірини – Дмитро Коляденко.Читайте також про те, як стартувало шоу "Танці з зірками" цього року: про нову ведучу, членів журі та всіх учасників.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Олійник Ангеліна, 13 років

Допомагаємо разом

Олійник Ангеліна, 13 років
Хмельницька обл., м. Полонне
Діагноз: саркома Юїнга тазової кістки