Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
David Usher Black Black Heart

Сімейний відпочинок у Греції: як вибрати готель

Сімейний відпочинок у Греції: як вибрати готель
14.09.2021
1563
Греція — один із найпопулярніших напрямків для сімейного відпочинку. Цьому сприяють теплий клімат, чисті пляжі (більшість мають відзнаку «Блакитний прапор») та великий вибір розваг для всієї родини. Забронювати тур для поїздки з дітьми легко на сторінці онлайн-сервісу бронювання BRONIX https://bronix.ua/hot-tours/greece. Аби відпустка залишила тільки приємні спогади, варто звернути особливу увагу на вибір готелю. Від атмосфери в ньому залежить настрій дітей та батьків.Обираємо сімейний готель за віком дитини


Планування відпустки варто почати з вибору курорту. Це повинно бути спокійне сімейне місце з чистим дрібним піском на пляжі та пологим входом до води, наприклад: Крит, Родос, Халкідіки, Лесбос, Керкіра. Потреби та інтереси малечі змінюються з віком — батькам варто це враховувати, щоби подорож сподобалася всім її учасникам.

До 3 років — обирайте максимально комфортні готелі. Це може бути номер у сімейному закладі чи навіть окремий котедж, вілла. Добре, якщо ви зможете скористатися послугами няні та дитячого клуба з аніматорами. Бажано, щоби готель мав огороджену територію з власним пляжем, садом, м’яким газоном.

4–6 років — найкращим варіантом стане заклад із власним ігровим майданчиком, дитячим басейном (обов’язково поряд із дорослим). Добре, якщо є спеціальний розважальний клуб, де дитину можна ненадовго залишити під наглядом.

7–10 років — обирайте готелі, які розташовані хоча б порівняно недалеко від головних розважальних центрів. Можна поєднати пізнавальні екскурсії з походом до аквапарку, лунапарку, акваріуму, зоопарку.

Якщо ваші діти старшого віку, особливих рекомендацій щодо вибору готелю нема. Проте дуже важливо враховувати смаки та побажання підлітка щодо культурно-розважальної програми. Це чудова можливість показати дитині важливість компромісних рішень. Перед бронюванням готелю обов’язково ознайомтеся з якомога більшою кількістю відгуків інших туристів, аби зрозуміти, наскільки комфортно вам буде в конкретному місці.Хоча середземноморська кухня є нейтральною та дуже корисною, вагомим плюсом буде наявність дієтичного дитячого меню або можливість готувати самостійно. Плануючи дозвілля, зверніть увагу, що Греція пропонує величезну кількість не тільки веселих, а й дійсно цікавих розваг для всієї родини. Наприклад, Музей технологій NOESIS, величезний Парк-Лабіринт, ботанічний сад, ферма Agreco тощо.

Подорожуючи з дітьми будь-якого віку, варто звести до мінімуму тривалі переїзди та занадто довгі прогулянки. Інакше уникнути дитячої перевтоми та супутнього поганого настрою не вийде, а це може вплинути на відпустку всієї родини.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки