Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Chester Page Twist In My Sobriety

MONATIK представив загадкове відео: про що пісня та кліп «С.О.В.А?»

MONATIK представив загадкове відео: про що пісня та кліп «С.О.В.А?»
17.09.2021
4454
MONATIK представив нове відео на пісню «С.О.В.А?», повністю виконане за допомогою комп’ютерної графіки. Відео набрало вже понад півтора мільйона переглядів.

Події кліпу розгортаються у місті, яке нагадує уявлення про майбутнє: надсучасні високі будівлі, величезні екрани, літальні апарати. На початку відео головному герою заважають рухатися величезні троси, прикріплені до його тіла, однак він вивільняється та починає шлях містом. Йому трапляються перешкоди, за ним полюють дрони і герою доводиться переховуватись та виконувати складні трюки, лазити по будівлях та стрибати з дахів. Однак зрештою він добирається до лісу, де знаходить свою ціль і вимикає усе світло в місті.

В кліпі багато символізму. Чимало деталей пов’язані з творчістю MONATIK - наприклад, зображення на екранах та вивіски на будівлях «Love it Ритм», «РИТМОTEL», «MNTK». Є і деталі, пов’язані з текстом пісні: вивіска «Gray Wolf», що є відсилкою до рядку про сірих вовків, образ сови, що злітає над героєм на початку кліпу.Назва пісні також символічна. Співак пояснив, що вона для нього означає:

«Я став Совою. Ненавмисно, не за власним бажанням. Просто вночі відучили спати думки, які приходять постійно. Їх особливий потік відбувається, коли стемніє. Вони змушують блукати в пошуках відповідей, самопізнання, пізнання людей в цілому ... І пісні дарують.»

А от абревіатура «С.О.В.А?» розшифровується так:

Слушаю.
Обдумываю.
Вижу.
Анализирую?


Пісня – особиста історія виконавця про відчуття та події, що мають місце в його житті. У ній MONATIK розповів про зради та підлу, нелюдську поведінку людей. Однак співак має намір впоратися з усіма уроками, які отримав від таких людей, та бути вищим за них:

«Що старшими ми стаємо, то частіше ловимо себе на думці, що люди часто поводяться якось не по-людськи. Як тварини, їй Богу. Намагаються вкусити, відкусити, нашкодити, отримуючи від цього справжню, нелюдську насолоду. У такі моменти хочеться стати совою: не бігти крізь дерева, що не мудрі, а з вовками, що вичікують... і летіти над ними. Стати вищим, сильнішим, швидшим. Побачити світло в темному кам'яному лісі, чітко і ясно. Коли вони брешуть, гострими зубами поклацуючи за спиною, коли потім дивляться в очі, посміхаючись, продовжуючи брехати. Хочеться просто подякувати їм за уроки, силу крил і можливість злетіти вище, і згадати що сьогодні потрібно дуже багато разів перевірити ще раз, щоб у щось повірити. Сподіваюся, вони залишаються задоволеними і ситими. Сподіваюся, вже не дізнаюсь. Відтепер я над ними літаю».


До речі, про яскраві відео – дивіться як пройшла церемонія MTV Video Music Awards 2021

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава